reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja przyznam, ze siedzenie w aucie w jeansach zaczęło być prawie niemożliwe, az nie chce przyjmować od wiadomości, ze mam az takie wzdęcia, ale kurcze, to dopiero 11sty tydzień, jakim cudem ja mam brzuch :o Co do symptomów to dalej mdłości, dalej bez wymiotów, plus zmęczenie non stop, wiem, ze i tak jestem farciarą, aczkolwiek liczę po cichu na powrót do większej normalności z tym układem pokarmowym :D
Ja sobie kupiłam dżinsy ciążowe w hm i jest git. Chociaż ten mój brzuszek jest niewielki i czasem mi zjeżdżają z tyłka, ale przynajmniej nic nie ciśnie 😊

Jutro mam prenatalne. Lekki stres się włącza. Ale z dobrych newsów to coraz lepiej się czuje i mdłości już prawie zniknęły.
 
reklama
to mi się wszyscy w ciąży śniło jak byłam w ciąży i nie wiedziałam że jestem 😂😂
Mnie z kolei śniło się, że zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Zaraz po przebudzeniu zrobiłam test i dwie kreski😁 no ale niestety tą ciążę straciłam.

Przy tej aktualnej już nie miałam takich snów. O kolejnej ciazy dowiedziałam się na dodatkowej kontroli po poronieniu.
 
Pytanie od czego są te problemy ze snem? Przecież powinnismy być zmęczone, śpiące itp, a ja chyba w ogóle mogę nie spać albo dosłownie chwile i jestem wyspana. Bardzo mnie to meczy. Mąż się wścieka bo włączam na tel netflixa ( No a co robić w środku nocy???), a ja już nie mam pojęcia co z tym snem zrobić🥺
Mam podobnie jak Ty w nocy budze sie na siku o 2 i nie moge juz zasnąć :/ w dzień jestem tak kosmicznie zmeczona ze jak wstaje z kanapy to az mi sie nogi uginaja a za nic w swiecie nie potrafię zasnąć:/ nic mi sie nie chce robic chodzę jak zombie, podziwiam dziewczyny ktore nadal pracują, ja mam problem zeby wstawić pranie czy wyjść z psem 😔
 
Pytanie od czego są te problemy ze snem? Przecież powinnismy być zmęczone, śpiące itp, a ja chyba w ogóle mogę nie spać albo dosłownie chwile i jestem wyspana. Bardzo mnie to meczy. Mąż się wścieka bo włączam na tel netflixa ( No a co robić w środku nocy???), a ja już nie mam pojęcia co z tym snem zrobić🥺
A do tego wszystkiego od tygodnia boli mnie głowa okropnie :/ juz chyba wolałam te mdłości. Az zaczynam sie martwić czy z ta glowa to jest normalne...
 
Jak w ciągu dnia było całkiem spoko to teraz znowu mam brązowe plamienia. Chyba jednak dobrze, że jutro pójdę do tego lekarza bo naprawdę zaczynam szaleć psychicznie.. Jestem naprawdę zmęczona. Dzisiaj przeleżałam prawie cały dzień w łóżku..
 
Tez zacznę się rozglądać za ciążowymi, chociaż odkładam to ile mogę bo przy moim wzroście czuje mission impossible, kocham zakładkę „tall” na Zalando, niestety „maternity tall” nie mają :D AliG - Trzymam kciuki za badania!
Moja przyjaciółka jest wysoka i jak była w ciąży, to kupowała jakieś ciuchy w Bonprix chyba - oni tam w niektórych rzeczach mają długości dla niskich, typowych i wysokich :) Może tam coś znajdziesz :)
 
Jak w ciągu dnia było całkiem spoko to teraz znowu mam brązowe plamienia. Chyba jednak dobrze, że jutro pójdę do tego lekarza bo naprawdę zaczynam szaleć psychicznie.. Jestem naprawdę zmęczona. Dzisiaj przeleżałam prawie cały dzień w łóżku..
Odpoczywaj jak najwięcej. O której masz jutro wizytę? Trzymam kciuki!
 
A do tego wszystkiego od tygodnia boli mnie głowa okropnie :/ juz chyba wolałam te mdłości. Az zaczynam sie martwić czy z ta glowa to jest normalne...
Też mnie często pobolewa głowa. Zainstalowałam sobie tą aplikację picia wody, jak już któraś wspomniała. I pije jak mi aplikcja przypomni i jest chyba lepiej.
 
reklama
Do góry