reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Witam się w weekend. A ja jeszcze dziś zrobilam betę dla spokoju. 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20240302-180905_Chrome.jpg
    Screenshot_20240302-180905_Chrome.jpg
    81,9 KB · Wyświetleń: 161
reklama
Dziewczyny dołączam do Was bo byłam na październikowe 2024 ale tam dziewczyny przeniosły się na zamknięty wątek a ja codziennie nie udzielam się bo nie mam czasu żeby pisać bo jeszcze pracuje. Termin mam na 24 pazdziernik. Miałam mieć w pt wizytę ale pani dr przełożyła na poniedziałek. Będzie wtedy 6+4. Już się nie mogę doczekać. A i mam 37 lat i jestem już mama 7 letniej córeczki.
 
Ja mam wizytę 26.03, a będzie wtedy 7t3d.
Zastanawiam się, czy wybrać się tez trochę szybciej prywatnie właśnie przez ostatnie poronienie.
 
Ja też się nieśmiało przywitam.
Dzisiaj robiłam drugą betę, przyrost ładny.
Póki co ani ja ani partner nie umiemy się cieszyć, bo to nasz trzeci transfer. Nie mam żadnych objawów, więc myślałam, że i tym razem nic z tego, a tu takie zaskoczenie 😊
Wg internetów termin na 6.11.
Myślałam o Tobie ostatnio intensywnie i cieszę się, że tu taka wiadomość! ❤️ Gratulacje kochana! Trzymam kciuki mocno za bąbelka,.musi być dobrze ❤️❤️✊✊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry