reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziewczyny, jaki glukometr używacie?
Mam taki 6-letni, jeszcze z poprzedniej ciąży i zastanawiam się, czy teraz to już się używa jakichś bajeranckich, co się łączą z telefonem, mają czytelną pamięć, czy coś w tym stylu, czy dalej są takie zwykłe?
Hej nie można używać glukometrów z poprzedniej ciąży, ostatnio mi tłumaczyła dziewczyna z cukrzyca, ginekolog musi ci dać nowy bo ten nie jest skalibrowany
 
reklama
Dziewczyny, jaki glukometr używacie?
Mam taki 6-letni, jeszcze z poprzedniej ciąży i zastanawiam się, czy teraz to już się używa jakichś bajeranckich, co się łączą z telefonem, mają czytelną pamięć, czy coś w tym stylu, czy dalej są takie zwykłe?
Ja mam accu chceck instant i tak jak piszesz za pomocą blutooth laczy sie z apka w telefonie i zapisuje sie automatycznie wynik na apce.

Ja nie zdawalam sobie sprawy ze cukrzyca ciazowa az taka jest niebezpieczna. Lekko mnie to przeraziło, powiem szczerze ze przez to ze mam mdlosci nie jem tak jak powinnam i nie unikam cukrow tak jak powinnam. Po posilku zawsze mam cukier niski, tylko naczczo zdazal mi sie wyzszy potem juz mam ok. Musze zapytac mojego lekarza i chyba przyspiesze o tydzien wizyte u swego gina bo i tak miedzy wizytami bede miec 1,5tyg roznicy wiec wole isc w ten piatek i potem za 2,5tyg
 
A czy któraś z Was miała lub ma zamiar kupić detektor tętna? Kiedyś uważałam za zbędny ale teraz się zastanawiam, bo może mnie to trochę uspokoi.
Ja. Starsza córka miała zatrzymanie oddechu w okolicach 1,5 roku. Skończyło się resuscytacja i wieloma badaniami które nic nie wykryły. Jedynie czysty przypadek sprawił że wtedy weszłam do sypialni.

Także teraz to nasz must have.
 
Ja. Starsza córka miała zatrzymanie oddechu w okolicach 1,5 roku. Skończyło się resuscytacja i wieloma badaniami które nic nie wykryły. Jedynie czysty przypadek sprawił że wtedy weszłam do sypialni.

Także teraz to nasz must have.
Ale wyleciałam. Myślałam o detektorze oddechu i dopiero po przeczytaniu paru postów ogarnęłam że o tętnie piszecie 🙈
Mózg ciążowy wlatuje !
 
Ale wyleciałam. Myślałam o detektorze oddechu i dopiero po przeczytaniu paru postów ogarnęłam że o tętnie piszecie 🙈
Mózg ciążowy wlatuje !
Ale detektor oddechu tez wazny. Ja na pewno kupie monitor oddechu. U nas zawył tylko raz. I nic sie nie wydarzyło , dziecko oddychało ale myśle że to był ten bodziec że dziecko przypomniało sobie dzięki alarmowi o oddechu , nie wiadomo co by było gdyby go nie było. To nie są drogie rzeczy, na olx mozna kupic za 100,200zl a warto.
 
reklama
Do góry