reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

reklama
Hej dziewczyny!

No to jeszcze ja :-)
Mam na imię Joanna. Mój synuś nazywa się Filip i przyszedł na świat 7.11.07
Mam jeszcze drugiego męczyznę w domciu, ma na imię Marek i jest moim mężem (dokładnie od grudnia 2005).

Pozdrawiam gorąco!
 
witajcie!
Jestem Ilona i jestem podwójna listopadowa mamusią. Starszy synek - Kuba urodził się 8 listopada 2007, a młodszy Michaś 3 listopada 2009 r.
 
Hej hej :)
Widzę że mało kto tutaj jeszcze zagląda, ale i tak się przywitam :) Jestem mamą Magdalenki urodzonej 14 listopada 2007 roku. Na liście widziała inną Madzię urodzoną w dodatku tego samego dnia co moja :) Byłam pewna, że to imię już straciło popularność a tutaj proszę ;)
Pozdrawiam wszystkie mamy!
 
Do góry