reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko. Kiedy kupić?

reklama
A jakie może mieć znaczenie? Chyba ze chcesz nie wiem porządnie wywietrzyc czy coś ;) Ale możesz i przed pierwszym spaniem w nim kupić.
 
A jakie może mieć znaczenie? Chyba ze chcesz nie wiem porządnie wywietrzyc czy coś ;) Ale możesz i przed pierwszym spaniem w nim kupić.
No nie wiem. Szykuje z mężem pokoik i koleżanka powiedziała mi że nie powinniśmy kupować tak wcześnie łóżeczka ponieważ tak szybko się nie kupuje. Dlatego wolałam się doradzić innych mam :)
 
Się nie kupuje bo co? Bo do końca nie wiemy czy przeżyje, czy urodzimy przedwcześnie? Pewnie o to chodzi. Nie dajmy się zwariować. Większość ciąż nie ma komplikacji a zakupy warto rozłożyć w czasie. Tak na prawdę zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego...
 
Ostatnia edycja:
Wyglada na to, ze kolezanka powtarza po prostu gdzies zaslyszane zabobony. Nie ma zadnych medycznych czy innych wskazan kiedy co mozna kupowac. No moze oprocz wozka- zalezy czy czas gwarancji jest liczony od daty zakupu czy przewidzianego terminu porodu.
 
reklama
Ja obecnie 27 tc i za 2 tygodnie zamawiam poczekamy na nie tak z tydzień więc akurat w 30 tc będzie gotowe myślę że to kiedy kupisz łóżeczko i inne potrzebne rzeczy zależy tylko od Ciebie nie ma to znaczenia lepiej mieć wcześniej niż za późno ja razem z łóżeczkiem zamawiam całą resztę chce już wszystko poukładać pochować i mieć pewność że gdyby mojemu dziecku się pospieszylo to będę wszystko miała. Dzieci same sobie wybierają kiedy przyjadą na świat koleżanka urodziła miesiąc wcześniej a siostra 3 tygodnie z tego wcześniej 3 tygodnie leżała w szpitalu a mąz sam musiał większośc kupowac a wiadomo chłopa wyslac na zakupy ;) nie wiemy nigdy co się może stać więc lepiej mieć już wcześniej.
 
reklama
Ja kupiłam koło 30 tc i pierwsze co zrobiłam to je wietrzyłam z zapachu lakieru który był dosyć mocny dlatego uważam że warto kupić wcześniej.
To samo z materacem wyłożyłam go z worka żeby pozbyć się tego zapachu "nowości".
 
Do góry