reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dopiero puściły mnie bóle 🤦‍♀️ Nospa nie pomagała, ani leżenie ani chodzenie. W końcu wzięłam prysznic gorący i po jakimś czasie ból odpuścił.
 
reklama
Ja położyłam się na chwilę, mówię sobie poleżę to te skurczę miną i jak przysnełam to dopiero się ocknęłam😜 Cookie cieszę , że już lepiej się czujesz😊
@Darapuszkin Mój lekarz jest totalnym przeciwieństwem Twojego. Chodzę do niego prywatnie.Podobno najlepszy w okolicy a o niektórych badaniach, które miałaś robionę nawet nie słyszałam, dlatego często się Ciebie dopytuję.Jest milczeniem, obserwuję w ciazy, za dużo nie tłumaczy. Dopiero na sam koniec klepie mnie po ramieniu i mówi wszystko wporzadku.
 
Miało być jest milczący i obserwuję w ciszy😉😉
Stwierdzam ze to chyba lepiej bo im wiecej sie szuka tym wiecej nerwow. Skoro widzi ze wszystko wporzadku to nie panikuje i mowi ci ze ok i wszyscy szczesliwi. A mi np lekarz mowi "wody plodowe ok, chociaz w gornej granicy normy". Mysle ze moglby sobie darowac druga czesc zdania bo juz jest zasiane ziarno niepewnosci...albo "cukier w normie, nie ma pani cukrzycy ALE prosze kontrolowac bo moze sie rozwinac" i dostaje glukometr. Tak samo z cisnieniem, szyjka i innymi rzeczami ze jakbym chciala o wszystkim myslec to bym oszalala... @Cookie_ moze sie przemeczylas i te skurcze? Albo przepowiadajace! Odpoczywaj i bedzie ok :)
 
Stwierdzam ze to chyba lepiej bo im wiecej sie szuka tym wiecej nerwow. Skoro widzi ze wszystko wporzadku to nie panikuje i mowi ci ze ok i wszyscy szczesliwi. A mi np lekarz mowi "wody plodowe ok, chociaz w gornej granicy normy". Mysle ze moglby sobie darowac druga czesc zdania bo juz jest zasiane ziarno niepewnosci...albo "cukier w normie, nie ma pani cukrzycy ALE prosze kontrolowac bo moze sie rozwinac" i dostaje glukometr. Tak samo z cisnieniem, szyjka i innymi rzeczami ze jakbym chciala o wszystkim myslec to bym oszalala... @Cookie_ moze sie przemeczylas i te skurcze? Albo przepowiadajace! Odpoczywaj i bedzie ok :)
Ojej to rzeczywiscie fajne diagnozy: jest ok ale to sie moze zmienic ;) takie budujace ;) ale pewnie lekarze maja rozne doswiadczenia i pewnie stad sie to bierze. Ja to bym byla mega panikujacym lekarzem pewnie 😂
 
Ojej to rzeczywiscie fajne diagnozy: jest ok ale to sie moze zmienic ;) takie budujace ;) ale pewnie lekarze maja rozne doswiadczenia i pewnie stad sie to bierze. Ja to bym byla mega panikujacym lekarzem pewnie 😂
Tez tak mysle, ze wola na zimne dmuchac ale ile ja nerwow na tym zjadlam... az wizja porodu przestala mnie przerazac
 
reklama
Tez tak mysle, ze wola na zimne dmuchac ale ile ja nerwow na tym zjadlam... az wizja porodu przestala mnie przerazac
Oj, wiem ze to mega stres :( ale juz niedlugo dzidzia bedzie na zewnatrz i bedzie spokoj :)
Mnie tez moja gin w tej ciazy przy polowkowym rzucila ze lozysko blisko blizny po cc (oczywiscie musialam sie dopytac co jak na nia wejdzie - wtedy by bylo cytuje "bardzo zle") ale ze w 90 % przypadkow w kolejnych tygodniach sie podnosi. Wolalabym zeby nic mi w takim razie nie wspominala wtedy do nastestepnej wizyty kiedy mielismy to sprawdzic. A tak to przez kolejny miesiac do mialam o czym myslec i czym sie stresowac niepotrzenie :(
 
Do góry