reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A w nocy też znajdujesz ja w pozycji na czworaka? Moja często takąp ozycje zajmuje 🤣
Spi ze mną wiec jej główna pozycja to przyssanie :D ale często ma tak ze się budzi i od razu siada. Śmiesznie to wygląda, taka zaspana i chwieje się na boki, włosy każdy w inna stronę- rozczula mnie to! Dzisiaj po kupie stwierdziłam ze zdejmę pampers żeby polatala z gołym tyłkiem ale okazało się że to nie koniec wiec możecie sobie wyobrazić jak bardzo miałam gówniany poranek :D
 
reklama
@Darapuszkin to jest urocze to przebudzanie się i siadanie 😁 Nela jeszcze odkąd wstaje na nogi to jeszcze wdrapuje się po szczebelkach i zaspana też się kiwa na boki😀
Co do pozycji spania, tfu tfu ale zauważyłam, że jak przewróci się na brzuch i podciągnie nóżki i dupkę w górę to śpi najlepiej. Do tego jeszcze ułoży się w poprzek łóżeczka i przyklei do ściany to już w ogóle najlepsza dla niej pozycja😁
Na śniadanie postęp, zjadła trochę mojego omleta, zobaczymy jak obiadek czy wciągnie.
 
U nas też ostatnio było tak, że w nocy się budził i urządzał sobie pogawędki🙈 odpukać na razie minęło i ładnie śpi. Strasznie się ślini i wkłada wszystko do buzi. Też się zastanawiam czy to nie idą czasem kolejne ząbki. U nas już jest 8. Teraz powinny wybijać 4. Dzisiaj zaczął raczkować i to dość intensywnie. Co do jedzenie to też się polepszyło. Chyba podciecie wedzidełka pomogło.
 
Zrobiłam wczoraj pulpety rybne w sosie śmietankowym. Polecam bo to fajny sposób na podanie ryby, wyszły bardzo miękkie, rozpadały się wiec mala spokojnie jadła sama. Zmiksowany filet z dorsza, jajko, 2 łyżki kuskus, lyzka manny, cebula, marchewka, wszystko na masę i kulki z tego jeszcze obtoczone w mace. Trzeba lekko podsmażyć, dodać smietanki 12% z wodą i przyprawy. Ja dałam swiezy koperek i zioła prowansalskie. Dusi się około 20 min.
 
reklama
Też mamy w grudniu druga dawkę meningokokow i wątpię że sytuacja się unormuje do tego czasu 😑
Jak czytam Wasze przepisy to aż mi wstyd, że ja tak nie potrafię córce dogodzić, ale staram się naprawdę. Wczoraj np zrobilam rosół z kury wiejskiej (od mamy) to jak na jej możliwości wciągnęła sporo. Dziś planuję zrobić pomidorową, zobaczymy co będzie 😁
 
Do góry