reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Irtasia, gratulacje!!!:tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Nie wchodziłam wczoraj na forum, a tu kolejna piękność się objawiła! Oba maluszki są słodkie, aż trudno czekać dłużej na własne:-)
 
przekazuję GRATULACJE DLA KASIAD I IRTASI OD SAWY13!!! też wam zazdrości i czeka porodu
pozdrawia też wszystkie inne lutóweczki :-)
 
Dziewczyny gratulacje - jesteście wielkie. W końcu rozwiązałyście worek porodowy.

Irtasia śliczne cudeńko. Już nie mogę doczekać się swojego.
 
Ale Wam dobrze, ja już całymi nocami (oczywiście kiedy moge spać) we śnie przebieram Małą, karmię ją, myję, przytulam, ........ , a Wy już to robicie w realu!!! GRATULACJE !!!
 
KOCHANE LUTÓWKI Z CAŁEGO SERDUSZKA GRATULUJEMY WAM PIĘKNYCH POCIECH, A TE KTÓRE SĄ JESZCZE 2 W 1 LEKKICH I SZYBKICH PORODÓW ŻYCZE :-) :-) :-)

Unas już prawie wszystkim, została jeszcze 1 styczniówka.Poszło nam łatwo i sprawnie,teraz kolej na Was a więc dziewczynki bieżcie się w garść i rozdwajać się :-) :-)

POZDRAWIAM MAMA STYCZNIOWA 2007
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry