reklama

Lutowe mamy 2016

Ja tez zmienilam Antkowi smoczek "na chwile" na 3m, ale za szybko mu lecialo, nie nadazal lykac, wiec wocilismy do 2m :)

Tez jestem ciekawa tych, zabawek, oby szybko przyszly :)
 
reklama
Moskitiera w formie drzwi montowanych do ramy na zewnątrz na 3 zawiasach samozamykających, ma dwa magnesy, które trzymają drzwi zamknięte. Ogólnie super, my kupiliśmy w lidlu i nawet nie ma co porównywać do tych przyczepianych na rzepy ;-) ;)
Jak by kupić dwie pary takich drzwi a magnesy jakoś tak poprzyczepiać, żeby się na środku jedne i drugie nawzajem łapały?
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    95,7 KB · Wyświetleń: 64
  • 1.jpg
    1.jpg
    111,6 KB · Wyświetleń: 60
  • 2.jpg
    2.jpg
    109,7 KB · Wyświetleń: 64
A mnie podkusiło posprzątać pokój starszej córki. Już nie mogłam patrzeć na ten bajzel i słuchać obietnic że "jutro posprzątam". Powiem wam że narobiłam się jakbym pół dnia rowy kopała. Najgorsze jest to że córa uparcie chciała mi asystować i nic nie pozwalała wyrzucić:realmad:. Doszłam do wniosku że teraz dzieciaki mają za dużo zabawek i ich nie szanują.
 
Oj... U mnie też tych zabawek tyle, że nie wiadomo co z tym robić, więc niestety, ale N będzie musiała zadowolić się tym co jest. Taka ze mnie okropna matka ;) Zresztą zabawek i tak bardzo mało kupujemy, ale za to dostajemy ich od groma (i niestety nie wszystkie takie jak bym chciała... ;)
A ja dziś wymęczona totalnie. Mam nadzieję tylko że dzieciarnia niedługo padnie.
 
Demollka ja Ci sugerowałam że masz iść po lody do Biedronki:) Zjesz i masz 4 pojemniczki.

Ola moja to chyba od Twojego Antka przejęła marudzenie bo od trzech godzin nie wiemy kompletnie o co jej chodzi.

Widziałam pogodę zapowiadają takie upały że na spacer to chyba o 21.00 będę wychodzić.

W sprawie moskitiery zadzwoniłam do szwagierki i da mi znać bo coś jej się kojarzy że są moskitiery rolowane (tak jak rolety) i można je zaciągną z zewnątrz i wewnątrz. Ma mi tylko sprawdzić czy da się je montować do elewacji bo oryginalnie są do okna ale ja już mam roletę zewnętrzną więc się nie da.
 
reklama
Demollka wróżę Ci zbliżający się okres ja też chodzę i nie wiem co bym zjadła. Próbuję się hamować bo ja bym chciała jeszcze zgubić kilogramy a nie dołożyć sobie więcej;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry