reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

ola wiem ze to zadba antykonc. Poprostu już 5mc mija a tu nic:0
u nas jak by byl 2 dzidziol tez dobrze by bylo.
poprostu zaczekam sie martwic czy wszytsko ok. Moze być tak ze póki karmie to nie będzie @?
 
reklama
Carolajna - gratulacje! Rok po roku fajna sprawa, ale fakt będzie wesoło :D
Nawet ja Ci leciutko zazdroszczę, choć u mnie to byłoby już przegięcie ;)

Natka - @ dostawałam max 2 miesiące po porodzie (mimo ciągłego kp). Ale znam też dziewczynę, które miały 18 m-cy "wolnego". Zawsze możesz się skonsultować z ginekologiem. Może zobaczy czy coś tam się już dzieje czy nie.
 
Ola nie ma co zazdrościć, bierzesz męża w obroty i tyle ;)
Druga sprawa to co się działo na początku to nie wyznacznik, u moich znajomych znowu odwrotnie. Pierwsze dziecko bezproblemowe a drugiego łapie wszystkiego co możliwe, jak to mówią równowaga w przyrodzie musi być [emoji16]
Gratuluję obrotów, uważaj bo teraz zacznie się jazda [emoji23]

PaniAg moja tez anioł jak tatuś w domu pff[emoji37]

Moja tej piszczalki się boi [emoji52]

Natka przy kp brak okresu jest normalny wiec spokojnie, ja za tym nie tesknilam ;)
 
Ja tez jeszcze nie mam @ a u mnie kp to minimalnie. Kilka razy myslałam,ze juz a tu nic. I dobrze,bo ulga ale z drugiej strony nie da sie przewidziec kiedy to nastapi.
 
PaniAg jak jeszcze karmiłam kp + mm z przewagą mm to gin mówił, że nawet przy takim szczątkowym karmieniu @ może nie być i to normalne. :tak:
 
Natka niektore kobiety przy kp maja miesiaczke a niektore nie, to zalezy od hormonow. A zaryafka faktycznie fajna, mi sie od poczatku spodobala i bylam niepocieszona, ze Antkowi nie, ale od niedawna ja polubil ;)

Bettina dzieki :) na łóżku juz go nie zostawie. Potrafi obracac sie narazie tylko w jedna strone, tzn. z plecow na brzuch i jak juz wyladuje na tym brzuch to jest wnerw :D
 
carolajna, gratulacje! i duzo zdrowia dla Was! :)))

Haniak wyssal ze mnie dzisiaj cala energie, łotr jeden. do tego pogoda sie zmienia i glowa mi peka. krotko mowiac - czuje sie jakby walec po mnie przejechal :/

dobre wiesci sa takie, ze maz ma jutro urlop i mam wychodne :)
 
reklama
NowaNatka ja nie miałam jeszcze miesiączki i dlatego taka niepewność :D a że nie ma @ to normalne przy kp, szczególnie jeśli jest tylko kp. Mam koleżankę co w grudniu skończyła karmić (synek 9miesiecy wtedy miał) Nie miała @. Wszyscy ją uspokajał że jest ok. Ale za długo jej było i poszła do gina jakoś w kwietniu iu. No i okazało sie 17 tydzień ;)

Ola gratuluje obrotów :)

Magmich a ja mam żyrafę :D jeszcze po Leonie :D ale Olaf nie lubi takich piszczałek na razie.

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry