reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Na razie nic... Poza tym, że cały czas bym spała... Chyba jakaś bezobjawowa jestem... Trochę mnie to martwi. Cały czas się martwię, ze tym razem też z tego nic nie będzie. Test zrobiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce, bladzioch straszny i jakoś tak się martwię... Dlatego ani w pracy ani w rodzinie nic jeszcze nie mówię i muszę się męczyć..

Nie martw się, ja też nie mam żadnych objawów.
 
Cześć :) Dołączę do Was, bo w kupie raźniej ;) Dziś zrobiłam test, ale to była tylko formalność ;) To moja druga ciąża, z pierwszej mamy sliczną trzylatkę ;) I serio, każda ciąża jest inna... W pierwszej przed zrobieniem testu miałam nieziemską zgagę i ślinotok. NIgdy w życiu nie miałam zgagi i tylko w ciąży ją miałam, więc już podejrzewałam. A w tej ciąży, dokładnie znam dzień implantacji - tego dnia miałam uderzeznie gorąca, nudności, rozwolnienie, a cycki wyskoczyły mi wręcz ze stanika i tak bolały i bolą nadal jakbym miała zastój pokarmu prawie. A pod wieczór miałam plamienie (tydzień przed okresem), które trwało 3 dni. Termin wyskakuje mi jakoż 8 lutego :) To dopiero 4 tydzień ;)
 
Anade- witaj, i zapraszamy :) , mam synka w wieku twojej córci - tez moja druga ciąża i tez myślę że każda ciaza inna ,ja mam zupełnie inne objawy jak w 1 . Haha wybacz ale usmiałam się na opis twoich dolegliwości jak to cycki Wyskoczyły ze stanika hihi ;). To dobrze znasz swój organizm

Zapraszamy także do tabelki która dziś będę tworzyć jak tylko się "wyzbede dziecia z domu " ;) , podajemy do mnie na priv - nick , imię - opcjonalnie (jeśli ktoś nie chce to nie zmuszamy ;) . Wiek I data porodu , jak masz już wizyte u gin to tez datę to wpisze do drugiej tabelki wizyt. :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anade witaj :) nudnej ciazy :)
Trzymajcie kciuki dziewczyny
Ja juz po becie. Przed 20 wizyta u gina. Musi być dobrze no musi!

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka, a moze zalozymy watek, w ktorym bedziemy cos o sobie pisac, poza tabelka? Lepiej sie poznamy i zapamietamy kto kim jest :)
 
reklama
Do góry