reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A i przechodzilyscie może jakaś infekcje w ciąży ? Ja mecze się z nawracająca grzybica :/ może coś polecacie ? Aktualnie biore nystatyne . A później mam zamiar jakiś probiotyk. Może macie jakiś sprawdzony ?:)
 
Trivagin albo lactovaginal, mniej słodkiego i macznego w diecie. No i regularne wizyty u lekarza.
U mnie szyjka krótka, ale zamknięta, mam założony pessar

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz też wspomniał na wizycie ze to ostatnie badanie na fotelu , bo po 30 tyg ciąży nie ma opcji żeby była niewydolna. Tylko jeśli będzie infekcja to będzie sprawdzał. Tez tak macie ?
 
Bzdura, oczywiście, że może być niewydolna po 30tc. Dziecko urodzone w 31tc nie jest donoszone, wszystko zbyt wczesne akcje szyjkowe przed 36-37tc są niepożądane i powinno się im zapobiegać.
Ostatnie badanie w fotelu? A gdzie infekcje? Gdzie badanie szyjki?
 
reklama
Lekarz też wspomniał na wizycie ze to ostatnie badanie na fotelu , bo po 30 tyg ciąży nie ma opcji żeby była niewydolna. Tylko jeśli będzie infekcja to będzie sprawdzał. Tez tak macie ?
Jak najbardziej zgadzam się z jagodka, to kompletna bzdura jest. Ja mam badania na fotelu co tydzień właśnie ze względu na to ze od 27 tygodnia mam miękka szyjkę, lekarz sprawdza czy się nie skraca, pobiera też co tydzień/co dwa wymaz.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry