reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Myślę, że "cały internet" nie jest zainteresowany serialem o tej tematyce. Co więcej myślę, że osobie o złych intencjach nie będzie aż tak trudno dostać się do forum zamkniętego "starych uczestniczek"... Poza tym na forum od samego początku były poruszane bardzo osobiste sprawy. Co zmieniło się teraz (pytanie retoryczne)?
Z drugiej strony oczywiście rozumiem chęć oddzielenia się "starych" uczestniczek. Jak widać w swoim towarzystwie czujecie się najlepiej, więc miłych pogawędek dziewczyny i wszystkim życzę zdrowych maluchów!
O kochana wybacz, mało się udzielam ostatnio ale jakoś bezpieczniej się czuję na zamkniętym .I nie dlatego,że jestem ze 'starej" ekipy, tylko dlatego,że cenię moją prywatność. Mam większe zaufanie do dziewczyn z którymi jestem tutaj od dawna/To jest chyba logiczne prawda. I jakoś nie przypominam sobie,żeby większość z nas poruszała tutaj bardzo osobiste tematy- po to własnie chciałyśmy zamknięty.Mam dziwne, wrażenie odnośnie Twojej osoby-jeżeli się mylę, przepraszam. pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, spokojnie. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Rozumiem Waszą chęć założenia forum zamkniętego. Jestem może starej daty, ale nigdy, nawet na forum zamkniętym, nie zamieściłabym swoich danych osobowych czy zdjęć. Nie jestem w stanie zaufać na tyle osobom, z którymi rozmawiam tylko za pośrednictwem internetu, nawet parę tygodni czy miesięcy.

A teraz prośba. Skończymy już dyskusje na temat forum zamkniętego/ otwartego. Główny cel tego forum, to rozmowy/rozterki/wymiana doświadczeń przyszłych mam, będących na podobnym etapie ciąży. Wydaje mi się, że chyba przez chwilę o tym zapomniałyśmy...

A teraz dla zmiany tematu: doczekałam się! Czuję malutką!
 
Dla mnie nie ma problemu, nie zaczynałam tego tematu, ale mogę go skończyć ;)

W takim razie gratuluję pierwszych ruchów! Który to tydzień u Ciebie? Czy to pierwsza ciąża jeśli mogę spytać? U mnie druga i pierwsze delikatne łaskotanie czułam w 11/12 tc, a od 15 tc czuję dużo częściej. A w pierwszej dopiero pod koniec 21 tc poczułam pierwsze bardzo delikatne ruchy :) W obu ciążach łożysko na przedniej ścianie, wysoko, co to niby może trochę "amortyzować" ruchy i słabiej je przez to czuć.
 
@11Ginger gratuluję! To super uczucie [emoji4] ja malucha już ponad miesiąc czuję, ale teraz to tak konkretnie już. A dziś mam 16+5, wg usg 17+6

No i jestem po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nawet wyniki z moczu. Serduszko juniorowi biło 155ud/min. 24.09 mam połówkowe u swojego lekarza, a 1.10 u takiego z certyfikatem.

Dobrej nocy!
 
Dla mnie nie ma problemu, nie zaczynałam tego tematu, ale mogę go skończyć ;)

W takim razie gratuluję pierwszych ruchów! Który to tydzień u Ciebie? Czy to pierwsza ciąża jeśli mogę spytać? U mnie druga i pierwsze delikatne łaskotanie czułam w 11/12 tc, a od 15 tc czuję dużo częściej. A w pierwszej dopiero pod koniec 21 tc poczułam pierwsze bardzo delikatne ruchy :) W obu ciążach łożysko na przedniej ścianie, wysoko, co to niby może trochę "amortyzować" ruchy i słabiej je przez to czuć.
Dziś 17+1. To moja 4 ciąża, jednak dwie wcześniejsze poroniłam. Już nie pamiętam kiedy dokładnie poczułam ruchy w 1 ciąży, bo było to ponad 6 lat temu.
Od ponad tygodnia niby coś czułam, ale nie byłam pewna, czy to aby nie są moje jelita... Teraz wiem na pewno, że to malutka.

Mój sześciolatek , odkąd dowiedział się, że będzie miał siostrzyczkę, zaczął zadawać pytania typu: Skąd się biorą dzieci? Którędy dokładnie wychodzą? Staram się mówić mu prawdę, jednak ciężko jest mi czasami dobrać słowa odpowiednie dla uszu sześciolatka ... Czy korzystałyście z jakichś książek dla dzieci o ww tematyce? Możecie coś polecić?
 
@11Ginger gratuluję! To super uczucie [emoji4] ja malucha już ponad miesiąc czuję, ale teraz to tak konkretnie już. A dziś mam 16+5, wg usg 17+6

No i jestem po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nawet wyniki z moczu. Serduszko juniorowi biło 155ud/min. 24.09 mam połówkowe u swojego lekarza, a 1.10 u takiego z certyfikatem.

Dobrej nocy!

Gratuluję dobrych wieści))) Ja połówkowe mam 02/10. Nie wiem, jak spokojnie doczekać do tak odległej daty ))) Miłego dnia !
 
Dziś 17+1. To moja 4 ciąża, jednak dwie wcześniejsze poroniłam. Już nie pamiętam kiedy dokładnie poczułam ruchy w 1 ciąży, bo było to ponad 6 lat temu.
Od ponad tygodnia niby coś czułam, ale nie byłam pewna, czy to aby nie są moje jelita... Teraz wiem na pewno, że to malutka.

Mój sześciolatek , odkąd dowiedział się, że będzie miał siostrzyczkę, zaczął zadawać pytania typu: Skąd się biorą dzieci? Którędy dokładnie wychodzą? Staram się mówić mu prawdę, jednak ciężko jest mi czasami dobrać słowa odpowiednie dla uszu sześciolatka ... Czy korzystałyście z jakichś książek dla dzieci o ww tematyce? Możecie coś polecić?
Mój syn ma 2l 7 mcy i czytamy książeczkę "Czekamy na dzidziusia". Tam jest ładnie i prosto wytłumaczone. Dla trochę straszych myślę, że też będzie ok.
 
Hejo kobietki,
Gineger gratulują pierwszych ruchów, u mnie już są mocniejsze kopniaczki, ale bardzo rzadko, mam wrażenie, że niunia tylko śpi:D może grzeczne dzieciątko będzie....
 
reklama
Do góry