reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Oj zaczyna się ciężko I boję się tak samo jak za pierwszą..za duża różnica czasu. Jestem normalnie do duszy.... Nie mam na nic siły I boli mnie brzuch u te jajniki I w ogóle wszędzie tam. O piersiach nie wspomnę do tego zaparcia których nigdy w życiu nie miałam. Poza tym właśnie rzuciłam palenie I to mnie też dobija
No ja mam właśnie podobnie. Ale dzisiaj już mnie zdecydowanie mniej boki podbrzusze. Mam nadzieję że to dobry znak. A zaparcia też mam, ale przeplatane z biegunka lekką. Odkąd zaszłam w ciążę to chodzę po 3-4 razy się wypróżnić po trochę. Nie chce za mocno cisnąć żeby nic się nie stało. Tak samo boję się puszczać bączki bo mam wrażenie jakby coś miało wypaść wtedy. A piersi to nawet dotknąć nie mogę. Czyli coś się pokrywa u mnie i u Ciebie 🤭😅
 
reklama
No ja mam właśnie podobnie. Ale dzisiaj już mnie zdecydowanie mniej boki podbrzusze. Mam nadzieję że to dobry znak. A zaparcia też mam, ale przeplatane z biegunka lekką. Odkąd zaszłam w ciążę to chodzę po 3-4 razy się wypróżnić po trochę. Nie chce za mocno cisnąć żeby nic się nie stało. Tak samo boję się puszczać bączki bo mam wrażenie jakby coś miało wypaść wtedy. A piersi to nawet dotknąć nie mogę. Czyli coś się pokrywa u mnie i u Ciebie 🤭😅
Tak ☺️ ja miałam biegunkę na samym początku jak jeszcze nie wiedziałam jakby organizm miał się oczyścić nie wiem. Teraz przeszło mi w zaparcia
 
Witajcie :)

5 czerwca zrobiłam test i wyszła piękna, wyraźna kreska.
Z obliczeń moich wychodzi, że będzie to już jakoś ponad 6 tydzień i termin na 7-10 lutego 2021 dlatego witam się z Wami nieśmiało.
Mam już córeczkę, w sierpniu skończy 2 latka. Nadal karmimy się piersią, po ciąży zdążyłam mieć tylko jeden okres pod koniec kwietnia i udało się aby mała miała rodzeństwo.

Pozdrawiam ☺️😊
 
Żegnam się z Wami dziewczyny. U mnie niestety nic nie ma, ciąża się nie zagniezdzila więc czekam na @. Trzymam za Was kciuki i wierzę że bobasy dadzą Wam w lutym duuuuuuuzo radości i miłości ♥ POWODZENIA
Hej, trochę minęło ale pytanko: dostałaś już @? ja tez miałam @ 25.04 i we wtorek nic na USG nie wyszło, ale lekarz powiedział, że owu u mnie mogła się przesunąć nawet 2 tygodnie i kazał czekać tydzień. we wtorek idę na ponowne USG, jesli nie dostanę @, na razie cisza.
 
reklama
Do góry