reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Brałyście kwas foliowy długo przed zajściem w ciążę ? Bo ja się przyznam że ta była nie planowana i dopiero dzisiaj zaczęłam brać. W pierwszej ciąży brałam pół roku przed zajściem w ciążę.
Ja nie brałam wcale i zaszłam w ciążę w drugim cyklu po tym jak przestaliśmy się zabezpieczać
 
Zostawiają mnie na obserwacji, bo nic nie widać na usg, a mnie wciąż boli i krwawię i nie wiadomo czy to nie w jajowodzie. Ale i tak chyba nic już z tego wszystkiego nie będzie, bo po początkowym super wzroście w ciągu 48h 152% teraz w ciągu całego tygodnia beta się nawet nie podwoiła więc... Chyba będę się z Wami żegnać. Raczej niepotrzebne tu relacje z poronień :( Życzę Wam wszystkim powodzenia i zdrowia, i spokojnych 9 miesięcy.
Współczuję. Pół roku temu poronilam też na wczesnym etapie także wiem co czujesz i nie boję się "relacji z poronienia" kiedy to się u mnie stało pocieszalam się tym że mój organizm sam osądził czy ten zarodek nadaje się do życia czy też może miał jakąś wadę i bez sensu męczyć mnie i jego. Ja się z tym dość szybko pogodzilam i zajęła innymi sprawami. Trzymaj się dzielnie i napisz co tam dalej!
 
Hej dziewczyny! Nieśmiało się witam. Bo dopiero po potwierdzeniu usg będę się tak naprawdę cieszyć. Różnie to bywa... Jestem 3 dni przed @. Wczoraj zrobiłam 2 testy i wyszły delikatne drugie kreski. Wczoraj też miałam delikatne skurcze i malusieńkie plamienie, dzisiaj już czysto. Podejrzewam plamienie implantacyjne. Dzisiejszy test również z drugą jaśniejszą kreseczką. Jutro idę zrobić badanie betaHcg. Oprócz tego mam delikatne mdłości, mega zmęczenie i ból piersi. To moja druga ciąża w pierwszym cyklu starań. Mam już syna 11 letniego i 38 lat-wiem stara już jestem, ale ciąża jak najbardziej planowana. Mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej.
Też mam 38 lat i czuje się stara jak na dzidziusia. Nie wiem czy dam radę fizycznie ale może odmłodnieje od ciąży 😃 też miałam blade kreski aż 7 dni przed miesiączka. Musiałam mieć wczesną owulacji. Beta na razie rośnie i piersi bolą także wszystko na dobrej drodze. Witamy!
 
Brałyście kwas foliowy długo przed zajściem w ciążę ? Bo ja się przyznam że ta była nie planowana i dopiero dzisiaj zaczęłam brać. W pierwszej ciąży brałam pół roku przed zajściem w ciążę.
Bralam.ale nieregularnie A ostatnio w ogóle. Jak tylko potwierdzikam ciążę to już regularnie.
 
Też mam 38 lat i czuje się stara jak na dzidziusia. Nie wiem czy dam radę fizycznie ale może odmłodnieje od ciąży 😃 też miałam blade kreski aż 7 dni przed miesiączka. Musiałam mieć wczesną owulacji. Beta na razie rośnie i piersi bolą także wszystko na dobrej drodze. Witamy!
Miło mi, że nie jestem jedyną w tym wieku;). Byłam przed chwilą na becie, wyniki po 18.00. Dzisiejszy test już z mocniejszą druga kreską. Strasznie się stresuję co i jak wyjdzie w tej becie.
 
Witajcie dziewczyny.
Dzisiaj testowałam w terminie @ i wygląda na to że w lutym 2021 przyjdzie na świat nasza druga dzidzia. Na stanie syn 21 miesięcy.
W marcu straciłam jedną ciążę, więc na razie do tematu podchodzę bardzo zachowawczo. Zwłaszcza, że pobolewa mnie dość mocno podbrzusze, ciągle sprawdzam czy to nie okres. Jednak mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze :)
 
Moja dzisiejsza beta😊. Za dwa dni powtórka. A jaki powinien być przyrost? Bo w pierwszej ciąży nie robiłam tego badania
 

Załączniki

  • Screenshot_20200615_160908_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200615_160908_com.android.chrome.jpg
    161,8 KB · Wyświetleń: 102
Witajcie! Dzisiaj rano zrobiłam dwa testy, oba pozytywne, a już jutro idę do ginekologa potwierdzić ciąże. Kalkulator terminu podał mi datę 11.02.2021r. Trochę się boję, bo mam dopiero 19 lat, a ciąża nie była planowana, ale jestem dobrej myśli!
 
reklama
Do góry