reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie TP wychodzi na 26.02 wg aplikacji. Mój narzeczony jest z lutego fajnie by było zrobić prezent na urodziny. Jadę dzisiaj do giną bo nie dostałam skierowania na betę . Cykle mam 28-29 dni ale miałam potwierdzona owulację monitoringiem 1.06 i czułam że to może być to;)
Na bede nie musisz miec skierowania,mozesz od reki zrobic w kazdym laboratorium.
 
reklama
Ja już po wizycie. Widać tylko pechrzyk ciążowy i zółtkowy. Według ostatniej miesiącu 6t+2d ale lekarz powiedział że musiałam mieć późno owulacje bo jest dużo wcześniejsza ciąża około 5t. Zapisał witaminki i kazał przyjść za 2 tyg.
 
Jak tam Wasze objawy dziewczyny?
U mnie tylko ból piersi na razie.
To mi właśnie dawało przeczucie o ciąży.
5 dni przed terminem @ zwątpiłam, bo miałam dokładne USG u ginekologa i nic nie wskazywało na ciążę. Tego dnia robiłam test i też nie wyszedł :) widać jeszcze za wcześnie było
Ja mam wyłącznie ból piersi, miałam też przez trzy dni tak, że cały czas chciało mi się siku, ale ten objaw zniknął i nie wiem czy powinnam sie teraz martwić... Może być tak, że objawy będą również znikać? To moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe.
Objawy mogą się pojawiać i znikać, chociaż zawsze też fiksuję jak coś się zmieni ;)
Ja już po wizycie. Widać tylko pechrzyk ciążowy i zółtkowy. Według ostatniej miesiącu 6t+2d ale lekarz powiedział że musiałam mieć późno owulacje bo jest dużo wcześniejsza ciąża około 5t. Zapisał witaminki i kazał przyjść za 2 tyg.
Super ;)
Jak ja Wam zadzroszczę tych wizyt :) U mnie dopiero 4 tydzień i zapisuję się na początek lipca.
Na szczęście w między czasie mamy wyjazd ze znajomymi nad jezioro to szybciej i milej zleci mi ten czas :)
Teraz chciałabym zrobić betę ale wszystkie laboratoria przyjmują do 14. Mąż pracuje do 15.30 a ja w domu z małym dzieckiem. Trzeba będzie coś wykombinować :)
 
U mnie TP wychodzi na 26.02 wg aplikacji. Mój narzeczony jest z lutego fajnie by było zrobić prezent na urodziny. Jadę dzisiaj do giną bo nie dostałam skierowania na betę . Cykle mam 28-29 dni ale miałam potwierdzona owulację monitoringiem 1.06 i czułam że to może być to;)
To ja bardzo podobnie do Ciebie. Owulacje miałam 2 czerwca i podejrzewam, że w ten dzień się udało, bo w tym miesiącu zbytnio się nie staraliśmy, jeden raz i zaskoczyło 😂. Ja wizyty jeszcze nie umówiłam. Zobaczę jak jutrzejsza beta czy przyrasta i może wtedy zadzwonię, chociaż przy tak niskiej to i tak nic nie będzie widać w usg. Bierzesz jakieś witaminy?
 
To ja bardzo podobnie do Ciebie. Owulacje miałam 2 czerwca i podejrzewam, że w ten dzień się udało, bo w tym miesiącu zbytnio się nie staraliśmy, jeden raz i zaskoczyło 😂. Ja wizyty jeszcze nie umówiłam. Zobaczę jak jutrzejsza beta czy przyrasta i może wtedy zadzwonię, chociaż przy tak niskiej to i tak nic nie będzie widać w usg. Bierzesz jakieś witaminy?
Od 16 dnia cyklu biorę prenatal dha, gin mówił że nie zaszkodzi przy staraniu a jak będzie ciąża to kontynuować. Wit D3 i Do tego duphaston
 
Hej dziewczyny, dziś odebrałam wynik bety z przed tygodnia ( niestety przez święto tak się przedłużyło oczekiwanie na wynik) wyszło 199 to był 4 tydzień (4+1)a normy na 4 tydz to 9,5-750 dziś znowu zrobiłam Ale wynik dopiero w czwartek . Progesteron miałam 15.55
 
reklama
Cześć. Tak was czytam od kilku dni i postanowiłam się odezwać :)
Obecnie jestem w 24 dc, postanowiłam zrobić test w piątek czyli w 27dc. Cykle mam nieregularne między 21 a 28 :/ jednak jako, że mam dwóch synów, a w ciąży byłam już 3 razy, śmiem twierdzić, że nam się udało ;) jakieś 7 dni od dnia zabawy zaczęły boleć mnie jajniki i podbrzusze. Od 2 dni mam śladowej ilosci brązowe upławy, ból w podbrzuszu jak na @ oraz lekkie rozpieranie w piersiach. Śpię praktycznie na stojąco a moja zdolnosc koncentracji wyłaczyła sie kilka dni temu. Do lekarza umówiłam się mimo wszystko na drugi tydzień lipca. Teraz tylko dotrwać do piątku.
 
Do góry