reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Cześc,ja zaglądałam,ale nikt nic nie pisał.
U nas tak sobie ,Kuba miał mega katar,teraz mu przeszedł,ale rano kaszle.
Dzis śmigam do ginka popatrzec na Haniusie.
Pa.
 
reklama
Witam po dłuuugim weekendzie:-)
ale bylo super:tak::tak:, nawet pogoda dopisała w miare, zaczeło padć dopiero w poniedziałek rano, ale przynajmniej nie było nam żal wyjeżdżać. Dzieciaki zadowolone, uzo zwiedzalismy pod ich katem,a le szczegóły póxniej bo teraz praca praca:baffled:

Wolfia OGROMNE GARTULACJE!!!!!!!

miłego dnia wszystkim:-)
 
witam babeczki.
Ale u nas pogoda,brrr,zimno ,nic sie nie chce.
Idę do mojej marudki,bo cos wstała lewa noga i jeczy niemiłosiernie.
 
Witam :-)

no i słonko wróciło, pieknie dzis u nas, odrazu lepszy humorek:tak::-)

Rozalka jak tam na kontroli było??

zmykam popracowac troche, postaram sie potem zgrac zdjatka z wyjazdu weekendowego i wkleic kilka na bb

miłego dzionka wszystkim!!!!!:-)
 
Witam :-)



Rozalka jak tam na kontroli było??

)

A dziękuje całkiem dobrze.Cisnienie w normie,z malutka OK(ale tym razem USG nie miałam).Dalej biorę leki na cisnienie+sporadycznie Nospe,bo mi brzuch zbyt często twardnieje.
Mam leżeć duzo na lewym boku,hmmmm...ale jak to zrobic przy zywiolowym trzylatku,no ale staram sie jak mogę.
No i sie nie denerwować,w sumie nie mam czym na razie.
Z tej okazji,że wczoraj wypuscilam sie sama na miasto(mały był u babci) poszalałam troszke zakupowo-wyprawkowo(okrycia,body,skarpetki,takie słodkie,że az sie rozpływałam).

Czasem włancza mi sie juz cykor przed porodem,3 miechy zostały w sumie...no ale cóz,urodzic trzeba teraz tego klopsa,he,he.
 
Ostatnia edycja:
Rozalka super, ze wszystko w porządku:tak::-) oby tak dalej:tak:
ja po ciązy do dzis uwielbiam spaś na lewym boku, chociaz przedtem tylko na brzuchu spałam, no ale wiadomo w zawansowanej ciązy to niezbyt wykonalne:-D;-)
 
Rozalka jeszcze troszkę :-) i fajnie że wszystko ok oby tak do końca :tak:

Wolfia gratulacje !!! :tak:

My byliśmy na wsi Emilka się tak wyszalała i była tak zachwycona ze wracać nie chciała ;-)
 
hejo!
u nas pogoda parszywa, zimno, w nocy deszcz, na szczęście teraz nie pada, ale i tak się na tą zimnicę nie chce wychodzić. Zaraz idę po Wikusię do przedszkola, nie wiem jak da się znów odciągnąć od placu zabaw, wolałabym, żeby wytrwała w zdrowiu, wczoraj obiecałam, że jak nie będzie padać to w końcu pójdziemy, zapomniałam dodać też, pod warunkiem, że będzie ciepło:baffled: Starsza moja pociecha pojechała wczoraj do Iławy na 4-dniową wycieczkę, mam nadzieję, że wróci zdrowa i zadowolona:tak:
 
reklama
Dzięki dziewczyny.
Właśnie robie listę co musze kupic jeszcze dla maleństwa,o matko...masakra,tyle tego.
Jakas niezdecydowana jestem,a kaski nie za dużo.

Gosia na jakie kosmetyki sie zdecydowałas przy Dominisiu?Przegladam i przegladam,ale tyle tego,jakies nowosci,zmienione rceptury tego co mialam przy Kubuli i juz zgłupiałam.Nie chcę sie rujnowac finansowo na Oilatum jak nie bedzie takiej potrzeby,Ziajka,Linomag...
Sorki za taka dygresje tutaj,ale moze sie komus przyda,he,he.

A po za tym czeka nas remont łazienki,a kasa z rozliczenia nie wpływa i juz sie martwie,czy przed porodem zdazymy.
 
Do góry