reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Ale dziś byliśmy na dłuuuugim spacerku z Kubulińskim moim.Ale sie nabiegał,że ho,ho.A teraz śpi słodko,a mi sie nie chce nic robić i idę też na drzemkę,bo mało w nocy spałam.
Pogoda cudna.:tak:
 
reklama
Kasiad i jak tam sytuacja w przedszkolu u was wygląda
Beznadziejnie :no: To przedszkole, w którym byłam jest prywatne i uważane za jedno z najlepszych u nas w mieście. Pan dyrektor mi oznajmił, że robił zapisy na późniejsze lata, ale to zawiesił, bo zrobił się istny jubel, na ten rok on ma już 140 osób zapisanych, a miejsc jest bodajże 40. Dowiedział się, że ludzie się zapisują do kilku przedszkoli jednocześnie. Kazał mi przyjść we wrześniu, jak już ruszy tegoroczny nabór, powiedział, że wtedy może coś się wyklaruje i wznowi zapisy. Powiedział również, że skoro dziecko nie będzie miało jeszcze 3 lat skończonych, to lepiej zapisać do żłobka (jest obok, mój zakład pracy się mieści w jego budynku) a potem w trakcie roku może się uda przenieść. Ale jak ma się udać, jak tyle chętnych. W ciągu roku chyba ludzie nie rezygnują z przedszkoli, prawda :confused:
W każdym razie w poniedziałek skoczę do żłobka, mam nadzieję, że tam nie będzie problemów, bo w końcu dyrektorka mnie zna, mijamy się w pracy na korytarzu i zapiszę do niego Oliwkę na ten rok 2009/2010, trudno. Ale zdecydowanie wolałabym, żeby poszła do przedszkola już we wrześniu 2009.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry