reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

ja tez w trakcie sprzatania i odkurzacz mi sie popsuł i miotłą zasuwam :baffled:na szczescie Weronika już śpi wiec spokojnie moge sprzatac
 
reklama
witam a mnie dziś rano sąsiadka wyciągnęla do ciuchlandu :szok: nie bardzo mi się chciało ale warto było kupiłam kilka rzeczy dla Zuzi -spódniczkę sztruksową bluzeczki i spodnie rybaczki ,spodenki Wojtkowi sobie bluzkę i klapki a dla Gabi nic nie szukałam bo ma dużo ciuszków i nic nie potrzebuje Zdjęcia potem na stosownym wątku Miłego dnia kobitki lecę coś kupić na kanapki:tak:
 
Lenka już po pierwszy spaniu, (może będzie drugie ok. 14). siedzimy sobie same w domku, bo Bartas pojechał kupować ze swoim tatą samochód. Lenka rozwala zabawki, nie idziemy na dwor, bo po pierwsze wieje,, a po drugie nie wyglądam atrakcyjnie :baffled:
 
Ach i ja sie witam po dwoch dniach:-)
Caly czas w biegu, nie mam na nic czasu i ochoty:baffled:
Za jakas godzinke znowu ruszamy w dluga.....na dzialke do odzicow robimy grilla rodzinnego:-D
 
reklama
Do góry