reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam Was wszystkie bardzo gorąco!! Ja urodziłam syna 15.02. 2007r i prawie od początku ciąży gościłam na forum- to naprawdę rewelacyjny wynalazek!! Życzę Wam samych radosnych chwil, uśmiechów mimo bóli krzyża i innych takich!! Trzymam za Was i Wasze maleństwa kciuki!! POWODZENIA!!!:-)
 
reklama
Kiniusia,no gdzie Ty??? Dawaj informacje. Przecież juz mnie nadgarstki bolą od zaciskania pięści!!!!

anna_ajra, piękne maleństwo. Będzie dobrze-TYLKO POZYTYWNE MYŚLENIE. Za 8 miesięcy, bedziesz cieszyć się piękna, zdrową dzidzią. A teraz, wiem że to trudne, ale ciesz się (choć cichutko),dzidzia musi czuć, że jest bardzo kochana i chciana. Będziemy trzymać kciuki.
Kurcze, dziołchy, troche się boję tu za często zaglądać..jeszcze za bardzo się przyzwyczaję..a za tydzień będzie żal..Ale wiecie..codziennie patrzę na mojego cudownego syneczka, pięknego, wspaniałego..i aż chcę następnego maleństwa. Teraz, już..no wiecie same :))
 
Już,już kobitki-testuje jednak jutro przed 9 rano,bo jednak chyba rano jest lepiej.
Ataata też miała problem z pisaniem na forum,ale powiedziała,że już wszystko powinno być ok.
Jutro przed 9 rano melduję się z wynikiem i proszę mi się tu już nie denerwować na mnie:tak:.
 
GRATULACJE DLA WSZYSTKIM LUTOWYCH MAMUŚ!!!!:-)TRZYMAJCIE SIĘ, CIESZCIE SIĘ CIĄŻĄ-ZOBACZYCIE JAK SZYBKO TO ZLECI:-D
Rok temu my czekalismy na naszą dzidzię a teraz już ma 4 miesiące:-)
BĘDĘ WAS ŚLEDZIĆ:-D:happy::tak:
 
Już,już kobitki-testuje jednak jutro przed 9 rano,bo jednak chyba rano jest lepiej.
Ataata też miała problem z pisaniem na forum,ale powiedziała,że już wszystko powinno być ok.
Jutro przed 9 rano melduję się z wynikiem i proszę mi się tu już nie denerwować na mnie:tak:.

kiniusia testuj i odzywaj się od razu do nas :-):-):-):-).Trzymam kciuki z 2 kreski :happy::happy::happy::happy::happy:. Dobranoc
 
reklama
Kiniusia miałaś testować o dziewiątej a tu prawie jedenasta i nic nie słuychać No uchyl nam rąbka tajemnicy;-):tak:
 
Do góry