reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Jeju, ale ten czas leci!! Dziewczyny gratuluję Wam bardzo, to już trzy lata miną odkąd jestem lutową mamuśką. Czy któraś ma termin na 27 lutego?
(Ja miałam z resztą na 20 marca, hihi)
 
KINIUSIA ja jak pierwszy test zrobiłam, też miałam jedna kreske... dopiero po 4 czy 5 dniach pojawiła sie druga...
 
Cześć dziewczyny!

Kinusia - tak bardzo mi przykro ... doskonale wiem, jak się czujesz ... Też czekałam i się boję ... Ściskam Cię mocno!
Zrób test za kilka dni, może RENIFER_24 ma racje. Bądź dzielna!
Naur - na forum "Luty 2008" jest wątek "Lista Lutowych mam", tam na pewno znajdziesz za jakiś czas ... termin 27 luty! ;)

Buziaczki
 
ej,kiniusia,dziewczyny mają rację. Po pierwsze, jedna kreska o niczym nie świadczy, do testów miejmy ograniczone zaufanie.. Jak nie ma @ to za kilka dni powtarzaj. Trzymam kciukasy dalej. Och..to czekanie jest faktycznie rozbrajające
 
kiniusia następnym razem będą dwie kreseczki :tak::tak:, nie zalamuj się i wracaj szybciutko do nas
 
Dobry wieczór laseczki,ja tylko na minutkę.
Chciałabym wam podziękować za cierpliwe trzymanie kciuków za mnie.
Jak w ciągu kilku dni nie nadejdzie @ to testuję jeszcze raz i być może się okaże,że nie na marne mi kibicowałyście;-).
Bardzo wam dziękuję za wsparcie i zapewniam,że nadal wierze i póki nie ma @ nie tracę nadziei:tak:.
Dobranoc:-D:-).
 
rób rób tescik :tak::tak::tak:;-) jeszcze raz;-)
nam tez nie wyszedł w dniu spodziewanej miesiaczki a za 3 dni były 2 piekne kreski a po 9 miesiacach z tych :-p kresaczek była 5 lutego 2007 Sarunia
 
reklama
Cześć dziewczyny! :happy2:
adzamx -
jak tam samopoczucie i brzuszek? Jakie masz objawy? :confused:
Mnie bolą cycusie i są bardzo nabrzmiałe, czasami zakują mnie jajniki np. podczas kichania, mdłości :baffled: mam za zwyczaj wieczorem, jak się kładę spać, ale jeszcze nie na tyle, by biec do toalety. Czasami brzuszek mnie pobolewa, ale rzadko i krótko. Mam straszne wahania nastrojów. :-( Acha ... no i ten apetyt ... :crazy: oby się unormowało ... :wink:
Buziaczki dziewczyny
 
Do góry