reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Właśnie tak przeglądam bluzki z dł. rękawem i takie mi się podobają:
Wychodzę zimą ciążowa Nowa rozm. XL. Be! (1694027270) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
szkoda tylko, że są takie drogie...

A gdzieś miałam spodnie i tak dobrze je schowałam, że nie mogę ich znaleść jak na złość ehh... no nic będę musiała sobie dresy kupić jakieś jedyne wyjście.

Zastanawiam się czy jutro nie kupić fotelika samochodowego. Im wcześniej tym lepiej ;) mniej zakupów będzie na później :-)
 
reklama
Mi zawsze takie bluzki się podobały :-).

Ja też jestem zdania że warto sobie wszystko rozplanować i co jakiś czas coś kupować aby nie zostawiać na ostatnią chwilę :-), ale chyba bym od fotelika samochodowego nie zaczęła. A dlaczego akurat fotelik samochodowy??? Masz już coś wybrane??
 
pewnie DUMBO do wózka - pasuje do tego co ma Mama;) Też się nad tym zastanawiam, ale my to prędzej łózeczko kupimy. Mamy co prawda po synku ale śpi w nim bratanek i głupio mi je zabierać bo w lutym będzie miał niewiele ponad rok:/ a jak wiadomo kto daje i odbiera....
 
Mam już upatrzony firmy GRACO - no i tani jest i z Warszawy. Wózek jaki mam to chicco - parasolka. Więc do niego pasować nie będzie. Wózek będę miała od koleżanki prawdopodobnie pożyczony. Jeśli ma i fotelik to wtedy tego nie kupię...

A o to fotelika na którego poluje:
FOTELIK Graco 0-13 kg z DASZKIEM OKAZJA (1698003475) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
jakoś przypadł mi do gustu i może być dla chłopca jak i dziewczynki.

Ja mam łóżeczko turystyczne, zostawiłam sobie po Kubie więc mam problem z głowy :-) , pościel i poszewki też ma, ręczniki z kapturkiem, kocyki, reklamówkę ciuszków, krzesełko do karmienia drewniane, rowerek dla starszego malucha 3-kołowy.

Wanienki nie będę kupować ponieważ kąpać będę w brodziku, mamy taki fajny w prysznicu, że np. Kubuś siada i się bawi. No ale z tym jeszcze się zastanowię, bo po cesarce może być ciężko ze schylaniem.

Co do Vat-u to jakoś mi to umknęło.
 
Ja mam zamiar tylko nowe ubranka kupić do szpitala tzn. jakieś koszulki, kaftaniki, śpioszki itp. Resztę będę miała używane ale wszystko po prane w proszku dla maluszka.

Dla siebie z po przedniej ciąży mam 3 biustonosze do karmienia, koszulę do karmienia - więc już mniej do kupowania :-)

Taki kombinezonik mi się podoba dla maluszka:
http://allegro.pl/kombinezon-coccodrillo-czapka-szalik-r-62-i1699517980.html
i na taki będę polować podobny, najwygodniejszy jest.
 
Ostatnia edycja:
Super ten kombinezon :-)
przy drugim dziecku zawsze jest łatwiej :p ja będę pewnie jedną z tych mam, które kupią dużo za dużo :p
 
Dee - przy pierwszym dziecku tak jest zawsze ;-) Ja miałam bardzo dużo ciuszków, no i w połowie mały mi nie chodził. Dlatego teraz już wiem i kupię troszkę mniej :-)

Jak coś zawsze służę radami ;-)
 
reklama
zapewne będę 100 razy pytać zanim coś kupię :D bo jednak wolałabym nie wydawać zbędnie pieniędzy i przeznaczyć je na coś innego ;)
 
Do góry