reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Cyśka tu musisz się zalogować, znaczy założyć konto i po prawej stronie jest... "chcesz wiedzieć więcej? zamów pakiety hipp" i tam klikasz. Chyba że o coś innego chodzi, ja się tam dziś zalogowałam i zamówiłam pakiet.
 
hej mamusie

Geniusia-mój Wiktorek waży 6300 i ma 65cm czyli podobnie:)

U nas dziś też było szaro buro a jak wreszcie się wyguzdrałam z dziećmi to zaczęło lekko padać no to sru folie przeciwdeszczową na gondole,Nicol kórtke przeciwdeszczową i kalosze no i spacerek udany,Nicol miała radoche bo skakała w każdej napotkanej kałuży:tak:

troszke poćwiczyłam na siłowni i jestem padnięta ,trzeba zaraz zmykać spać rano musze skoczyć z Nicol na kontrol do lekarki.

A tak to stara bieda czas leci jak szalony.

Wiktorek dziś odziwo miał dzień śpiocha prawie cały czas spał,budził się na cycusia i dalej zasypiał.Jak wróciłam z siłowni przed 22 to nie spoał leżał sobie z tatą,m mówił że 2godzinki jak mnie nie było to nic nie spał,no niedziwie się jak cały dzień przespał.

Nic zmykam dobrej spokojnej nocki mamusie
 
te gabeczki widziałam w realu bo któraś pytała

ja kupiłam na allegro wraz z innymi rzeczami (kurier 12 zł) a zakupów na >200 zł wiec sie opłaca
kupiłam dziś też leżaczek SUMMER, podobno super jest
no i zaszalałam z bodziakami, bo dopatrzyłam promo po 5,50 za body z dł, rękawem, ciekawe jaka jakość, ale zanim Adam się urodzil kupiłam body po 4,5 z krótkim, nosi je naokrągło(bo kilka sztuk wziełam) wypiera sie to fakt, ale kolor był mocny a teraz słabszy jest, jednak nic a nic sie nei rozaciaga
 
Dagrab zatrzymam się u rodziców w miasteczku o nazwie Wola k/Pszczyny dlatego pisze ze Tychy sa ok bo chyba ta pomiedzy Toba a mna,no i OlciaLolcia tam mieszka ;-) mi pasuje w tygodniu w weekend tez nie bardzo dajcie tylko znac w jaki dzień konkretnie... a pytanko czy nie bedzie Wam przeszkadzac jak siostre zabiore ona ma synka z 21marca???

U nas marudy na maxa... chyba te ząbki bo nie mam pomysłu na nic innego chyba ze to kolejny skok rozwojowy...
jakoś jestem w słabej formie przez ostatni tydzien no i mam problemy z kręgosłupem prawdopodobnie od noszenia MAcieja bo mój grubcio już 8kg waży :-)
 
Cysia ja nic nie robiłam, np w piątek przyszła paczuszka z bebilonu a w środku próbka mleka, śliniak i jakaś książeczka żywienia. Wypełniałam jakieś ankiety w szpitalu i położna mówiła że będą przychodzić próbki. A jakieś dwa tygodnie temu przyszły 4 butelki z canpolu, to byłam w szoku

Susi dzięki. właśnie myślałam o czerwonej herbatce. nie powinna zaszkodzić. Nie chcę żadnych przeczyszczających bo wiadomo nic dobrego

Karolinda już zaczna marudzić na macie...nie chce leżeć sama cały czas trzeba zabawiać:tak: taką mam towarzyską damę
 
heja heja:)
mój Aniołek śpi, nakarmiłam go po 6 i troszkę sobie poleżał, miałam iść z nim spać, ale w końcu siadłam do komputera i tak już zostało ;p

ja też dostałam paczkę z bebilonu i hippa, ale z hippa tylko łyżeczkę i kupę ulotek ;p no i tam był poradnik żywienia, i według niego jeśli karmi się piersią to nie wcześniej niż w 5 i nie później niż w 6 miesiacu trzeba zacząć podawać gluten a od 6 miesiąca warzywka ;p czyli tak jak u mnie od wczoraj mogę podawać gluten, a za miesiąc mogę zacząć warzywka dawać, ale oczywiście to od każdej mamy zależy co i kiedy poda ;p jak w połowie czerwca podam gluten, a od lipca warzywka:D

a na odchudzanie polecam wypić pół litra wody, albo nawet litr przed każdym śniadaniem...

MamaNiki ale fajne dzieciaczki:D super zdjęcia, ja też mam z dzieciństwa fotki z moją starszą siostrą, jak ja leżę, a ona mnie za łapkę trzyma ;p hihi fajne:) i OlciaLolcia jakie miny robi Sebuś, jak dorosły;p i ciągle uśmiechnięty na tych zdjęciach ;p
 
Ostatnia edycja:
Vanilia mi tez sie wydaje ze to przyszlo po wypelnieniu ankiety w szpitalu:-D a z canpolu nic nie dostalam.Ty jestes z naszego regionu, wiec zapraszamy na spotkanie.
Tynka-oczywiscie ze mozesz zabrac siostre :tak:nie wiem jak ja do tych dojade bo jak pisalam nigdy tam nie bylam!!ale moze wezme kom od mojego bo on ma tam gps i jakos damy rade:tak:Moja bardzo marudzi, wczoraj probowalam jej dac z nowego smoczka mlesio to plula,mleko miala z kaszka kukurydziana, wiec m myslal ze jej nie smakuje , zrobilam kolejne z kleikim ryzowym, t samo.Zrobilismy zwykle mleko ze starym smokiem i dalj to samo.Dopiero po 20 wypila az 60ml.Teraz historia sie powtarza,placze nie chce jesc(ostatni posilek miala po 3 w nocy).Dobrze ze jeszcze u mamy jestem to mi pomaga.Ale az grochy lecialy z oczu.
Zel na zabki poszedl w ruch no i smok.Zobaczymy co bedzie dalej
 
reklama
Suzi- mam zel calgel, najtanszy,a przynajmniej akurat byl w promocji w aptece.Mam dwie sztuki jeden w domu drugi nosze przy sobie w torbie malej.
Wkoncu zjadla spokojnie i wlasnie zasnela.Tynka u nas tez albo skok albo zabki, w zwiazku z ilosciami kup w dniu wczorajszym obstawiam ze to zabki.Zaraz na necie spr kiedy sa te skoki dokladnie
 
Do góry