reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Hej Dziewuszki :-)
Cos ta moja systematycznosc nie wychodzi hehe
U nas non stop cos sie dzieje :-) Jr juz ladnie staje, chodzi przy meblach i prowadzony za raczki, czasami za jedna :-). Zeby ida pelna para, mamy juz 9... Ostatnio marudzilam, ze Jr nie chce pic a on poprostu po doroslemu chcial pic z normalnego kubka...
Dalej jezdzimy na rehabilitacje, zreszta jutro opowiem bo juz pozno, ale mielismy awanture w osrodku bo mi rehabilitantka poszarpala Jr... :angry: ehhh
 
sprite zebys wiedziala ze zalezy od puntu siedzenia :-) Ja zawsze twierdzilam, ze dzieci jedno po drugim bo i tak jest ciezko i tak a tak za jednym razem i reszta zycia spokoj. No i tak mielismy ze starszakami.
A teraz z Martino jest taka duza roznica no i podoba mi sie to z tego wzgledu, ze moge sobie pol dnia tylko z nim spedzic jak starszaki sa w szkole. Karen bardzo duzo tez mi pomaga.
Martino wiecej rodzenstwa na 100% nie bedzie mial, chyba, ze adoptujemy. Ale musimy mu jakiegos kolege znalezc bo tak smutno jedno dziecko wychowywac.
Jednak Karen z Kevinkiem szarpia sie jak to rodzenstwo ale jedno drugie zabawia i nigdy od nich nie slysze, ze sie nudza.
geniusia dziekujemy za zyczenia. Nie robilismy wielkiej imprezy, tylko najblizszi znajomi. Martino wzial szczotke do wlosow i kieliszek wiec nam sie fryzjer-alkoholik szykuje.:-D
A co Wasze dzieciaki wziely na roczek?
 
Isia, naj naj dla Martinka :-). masz rację, że dzieci razem mają raźniej. albo taka mała różnica albo większa niż 5 lat (między mną, a moim bliźniaczym rodzeństwem jest 5 lat różnicy i dopiero od niedawna potrafimy się dogadać, natomiast tak 7-8, to fajnie, bo starsze dziecko z moich obserwacji zazwyczaj chce świadomie brata lub siostre i potrafi się nim opiekować). nie ma co gdybać. będzie, jak będzie ;-).


mój syn, to zakupoholik. szczególnie uwielbia buty. patrzcie, niby facet, a tak lubi centra handlowe :-D:-D:-D:rofl2:.
 
Isia wszystkiego naj... dla Martinka, nie znam tej zabawy z wyciąganiem, my mamy jeszcze czas, młoda jest z 25.02...

w nd byliśmy u znajomych i akurat wypadła pora ćwiczenia, Kinga oczywiście się darła a 3,5 letni synek znajomych przyniósł jej misia, żeby nie płakała... miłe to było, oni maja jeszcze 5 miesięczną córeczkę i stąd jego opiekuńczość... także 3 lata różnicy też jest ok...
 
ania_kropla no to taki niby zabobon ale mi sie podoba. Kladziesz na stole rozne rzeczy zwiazane z przyszloscia dziecka np. dlugopis, rozaniec, obraczke, pieniadze, kieliszek, szczotke, lyzeczke, stetoskop, my dajemy mape (geograf) i nie moglam znalezc srubokretu to dalismy miarke. Co Ci sie wymysli, to jest zabawa.
Karen wziela kieliszek i rozaniec :-) a Kevinek stracil obraczke i wzial lyzeczke i pieniadze.
 
Isia - spóźnione życzenia urodzinowe dla Martinka - dużo zdrówka, miłości i beztroskiego dzieciństwa:)

Mój też ma urodziny na koniec lutego, więc jeszcze nic nie "wyciągnął" na roczek :)
Macie jakieś pomysły na prezenty na roczek? Nie wiem co podpowiedzieć rodzinie jakby się pytali co małemu kupić. Dziadki kupią chyba rowerek. Ale nie wiem co podpowiedzieć ciotkom itd.

Kubusiowi wyszły 3 ząbki u góry w ciągu 2-ch dni i idzie jeszcze druga dwójka u góry - za parę dni pewnie wyjdzie. Także podejrzewam, że to dlatego był taki marudny ostatnio i nocki były gorsze...
 
reklama
Isia i sprite Spoznione, ale szczere, zyczenia wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech :)

Przemko wyciagnal pieniazek (a mial do wyboru kase, rozaniec i kieliszek). Nie jestem zabobonna. Ot tak jakos, mi sie to na jego urodzinach przypomnialo.
 
Do góry