reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ja bym chciała by mnie mdliło. :-p

An82 - pytałaś o dowożenie dziecka, a daleko wozisz? Bo Poznań duży, w sensie sporo km robisz? Dzieci szybko się aklimatyzują, mimo wszystko wejść samemu do zgranej grupy to chyba jednak spore przeżycie dla dziecka. Adrianna chodzi do przedszkola w Opalenicy, ale chodzi tu od początku.

Hana - bardzo mi przykro ...
 
reklama
Asia - okres byl 9 maja. 2 miesiące temu dopiero przestałam karmić malego , choc okres mialam od 5 miesiąca po porodzie. Lekarz twierdzi , ze moglam mieć przestawiony cykl. Zobaczymy jak będzie za 2 tyg

Hana :*
 
Witajcie kobietki :-) W końcu nadszedł mój długo wyczekiwany dzień :) choć do mojej pierwszej wizyty zostało jeszcze pare godzin :)
Trochę samopoczucie dzisiaj kiepskie, od rana mnie mdli i wogole jakoś nie dobrze:/
Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze :)

Miłego dnia ;-);-)
 
Lilijanna tez tak mowilam jeszcze niedawno. Ale tetaz jednak wolałabym nie miec.
Ale spokojnie doczekasz die i ty.

Anikaaaa powodzenia na wizycie. I zdaj relacje po.
 
Czesc,Hana przykro mi... :-(MonikaMarcina ja biore Femibion Natal Classic, choc w poprzedniej ciazy zaczynalam od Femibion 1, porownalam sklad i tylko cena sie roznia :-DGabis u mnie samopoczucie ok, dzieki!Choc zaczynaja mi dretwiec rece w nocy jak w pierwszej ciazy.Anika powodzenia na wizycie, zdaj relacje w odpowiednim watku ;-)Dzisiaj tez mam wizyte na 19.10, nie moge sie doczekac!!!Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
i ja witam się z rana :-)
u mnie niestety pada a mnie dziś czeka szczepienie z córcią ( boshhh jak ja tego nie lubię bo potem dzieć jest nie do życia) poza tym muszę skoczyć do labolatorium po odbiór wyników bo jutro wizyta i znów zobaczę naszego juniora (-kę):-D

Pozatym coraz bardziej dociera do mnie że od wtorku wracam do pracy po macierzyńskim... a tak mi sie nie chce... ciekawe ile tym razem dam radę popracować bo poprzednim poddałam się w 22 tc
 
Tweety nie chcę Cię straszyć ale u mnie za pierwszym razem było podobnie. Okres się zatrzymał wszystkie objawy razem z wymiotami w 8 tygodniu idę na usg i pęcherzyk na 5 tydzień zarodek jest ale bez serducha, podejrzenie że zaszłam później za tydz kontrola. Niestety brak echa zarodka puste jajo płodowe cieszyłabym się gdybym sama zaczeła krwawić a tak mogłabym chodzić tygodniami zdecydowałam się na zabieg (straszne przeżycie), ale niema co się martwić za 3 miesiące zaszłam od nowa i mamy pięknego, mądrego synusia. Pozdrawiam lece
 
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj lepiej i z gardlem i z brzuchem. Dzisiaj ide tylko mojej mamie zrobic paznokcie i do domu, polezec.

W sobote mam wesele, czuje ze plasow nie bedzie. Przez te bole podbrzusza jakos sie boje...
 
Smutas , ja rowniez ci zazdroszcze ! Zawsze chcialam miec bliznieta :-)
Na pewno nie bedzie latwo, zwlaszcza na poczatku..ale przeciez bliznieta byly I beda:-pa teraz mamy tyle udogodnien:happy:
No I za jednym zamachem masz zglowy rodzeństwo:laugh2:
 
reklama
ja też dziś byłam na USG i u mnie na 100 % to puste jajo płodowe do usunięcia . :tak:
Coś jednak nade mną czuwa i wie że ja tylko dwoje dzieci mieć chciałam .
Także ja tam znikam i mam zamiar już się nigdzie nie pojawiać :-D
Ale z sentymentu pewnie będę sobie do was zaglądała :tak:

I nie martwcie się tym , bo takie akcje są wbrew pozorom dość rzadkie w tym okresie ciąży :tak:

Czyli plany wyprawy jednak wypala :-D grunt , że jest tak jak Ty chcesz !
 
Do góry