reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

o dokladnie moj tez tymi nogami macha jak szalony i bawi sie pieluszka tetrowa- zawsze trzeba pozniej sprawdzic czy na twarzy ta pielucha nie laduje- a laduje czesto bo on jakos lubi miec ja na calej twarzy:eek:
 
reklama
moj po szpitalu usypia na raczkach wiec jest w blogim stanie i nawet ani nie piśnie ;-)

Oglądacie uwage na tvn? znów o żłobku :-( smutne to!
 
ale mnie matka wkurwi..a :wściekła/y::no::angry:
Dałam Laurze syrop i czyściłam jej nosek no i Laura zaczęła płakać.. wziełam ją na ręce ale zaczeła sie drzeć jak opentana.. zaczęłam ją uspokajać z Moim S. Wpadła moja matka do nas do pokoju i brzydko mówiąc z "ryjem" i mówi: co jej robicie??? przy mnie ona nigdy nie płacze !!! (dodam,że mama została z małą najwiecej 2 h i dzwoniła do mnie co chwile i pytała o coś albo po np 1h dzwoniła i mówiła ,że Laura marudzi i mam szybko wracać) a mi pieprzy ,że ja nie umiem dziecka uspokoić .Mówie jej żeby sie nie wtrącała,że to nie jej dziecko i nie jest z nim cały dzień i tak dalej.. I ,że Laura jak czasem zapłacze nic sie jej nie stanie. A ona jak słyszy płacz Laury od razu gada CO JEJ ROBICIE????
A co mam cholera robić?? co katuje ją czy co??:wściekła/y::no::angry::crazy:
Ale mi zje...ła wieczór !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Suzi no własnie oglądam .....co za babsztyle głupie:wściekła/y: ....ciekawe czy do swoich dzieci tez tak sie odzywaja albo by sie odzywały :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
moja kolezanka mi opowiadala jak to niedawno obserwowala na placu zabaw (w DE) dzieci ze zlobka. Wychowawczynie byly normalne ale dzieci i tak byly smutne, przez wieksza czesc czasu plakaly lub poplakiwaly. W przeciwienstiwe do przedszkolakow nie bawily sie ze soba a tylko siedzialy na piasku ze smutnymi minami. Wychowawczynie ledwo nadazaly pocieszac glaszczac te najglosniej placzace (bo np. dziecko sie uderzylo) - oczywscie nie tulac czy calujac, no bo to w koncu wychowawczyni a nie mama. Ogolnie caly widok zrobil na mojej kolezance przygnebiajace wrazenie, choc nie byla to zadna patologia. Dodam, ze kolezanka byla na tym placu zabaw ze swoim dzieckiem, w takim samym (mniej.wiecej) wieku jak owe dzieci zlobkowe (rok z okladem)
 
chyba bym zabiła....jak bym sie dowiedziala ze jakaś fran...a jedna czy druga robią krzywde mojemu synkowi! moj R twierdzi ze poszedl by ze mnąa...przynajmniej razem poszlibysmy siedziec;-)
 
kugela, moj tez tak mruczy slodko. uwielbiam to :)
a teraz zmykam spac bo jestem dzis nie do zycia. i na dodatek poklocilam sie z mezem. on spi dzisiaj z malym i ma mi tylko na karmiania przynosic wiec jest szansa ze sie wyspie.
dobranoc!
 
hej laski ja jak zwykle mam mało czasu w dzień bo ciągle coś muszę robić mój Adaś był dziś bardzo grzeczny takie pogodne moje małe szczęście tylko uśmieszki były :)żeby więcej tych dni takich
Dziewczyny wasze maluchy też tak szybko machają rączkami o brzuszek ..??tak mi się śmiac che z tego jak tak robi i jeszcze nóżki też machają :-)
 
reklama
Do góry