reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
To ja się Wam "pochwalę", że mnie wczoraj zwolnili :-( No i problem żłobka/opiekunki rozwiązał się sam.

Krzych mówi, że się cieszy bo finansowo wychodziło to nas tak samo (w sensie to jakbym pracowała i to jakbyśmy musieli zatrudnić opiekunkę albo posłać młodego do żłobka), a jednak zawsze to ja siedzę z młodym, a nie obca osoba. Ale jakoś tak mi smutno trochę :-(
 
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło kochana ;*
a czemu cie zwolnili ?:wściekła/y:
i powiedzcie mi jak człowiek ma miec emeryture? jak wszedzie daja umowe zlecenie albo pracujesz chwile i cie zwolnią :wściekła/y: oj przerabiałam już to :baffled:
 
Pieszczoszka sama nie wiem dlaczego. Znaczy szef mi powiedział, że się nie sprawdzam itd. Ale dzień wcześniej mnie chwalił więc nie ukrywam, że byłam w lekkim szoku. Ogólnie wymyślał takie powody, że miałam wrażenie, że próbuje przy kadrowej wytknąć mi błędy nie wiadomo jakie, żeby się usprawiedliwić. Miałam wrażenie, że kadrowa była w większym szoku niż ja. No a poza tym byłam chyba jedyną osobą, która nie wchodziła mu w dupę i nie podlizywała się na siłę więc chyba stwierdził, ze woli sobie jakiegoś przydupaska na moje miejsce.

Najgorsze w tym jest to, że kurde nawet niech mnie zwolni, ale niech nie wymyśla powodów na siłę i nie szuka w największych zakamarkach . Jest szefem jego decyzja, ale niech się chociaż fair zachowa. No i najlepszy tekst na koniec „no wiesz Kasia wszystko fajnie, ale ja nie mogę dokładać do interesu bo nie zarabiasz na siebie”. A przez ponad pół roku pracowałam za free (4 miesiące na l4 w ciąży i 3 miesiące na macierzyńskim) Fakt, ze w domu ii pewnie nie wyrabiałam całego etatu, ale to co mi wysyłali do zrobienia to zawsze zrobione było na czas. No i po co mi to było?

No ale od jutra -- freedom i więcej czasu na bb i fb :-) No i przede wszystkim z Kubulkiem moim będę cały czas co najbardziej mnie cieszy :tak:
 
Kattul- no lipa z tą pracą ale sama widzisz, że nie ma tego złego. A nie masz jakiegoś okresu wypowiedzenia? Tak z dnia na dzień kończysz?

Ja u siebie w robocie jeszcze nie powiedziałam, że odchodzę. Niby mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia ale raczej zgodzą się na porozumienie stron i odejście z końcem kwietnia. Nie mówię im jeszcze bo dopiero jutro jadę do sądu do kadr to może się dowiem jaki jest program aplikacji i czy będę codziennie w sądzie bo być może na początek tylko sobie zmniejszę etat. No ale to się okaże.

Ulce dwa dni z rzędu ropiały oczka. Akurat po tym jak zmieniłam jej płyn do kąpania na Johnosona bo jej się skończył. Wczoraj wykąpaliśmy tradycyjnie w Hippie i rano oczka dużo ładniejsze a ropki minimalnie w kąciku. Mimo to siedzę dzisiaj z telefonem przy dupie bo w żłobku Panie powiedziały,że jak będzie ropieć to będą dzwonić żeby Młodą wcześniej odebrać. A ja podskakuję na dźwięk swojego telefonu.

Poza tym noce dalej liche, z budzeniem się co godzinę. Na szczęście nie muszę lulać, tylko wyciągam, przytulam i śpi dalej w swoim łóżeczku. Rano budzi się wyspana, za to ja ratuję się kawą.

Wiosny dalej nie widać, śnieg znowu pada- szału dostaję.
 
Kattul Kubuś szybko rośnie ani sie obejrzysz ,a już będzie duży teraz to Cię kocha jak nikt nigdy na caluśkim świecie ale to niestety mija więc trzeba korzystać ,a pracować dla ideii to lepiej dla własnej rodziny:-)Też bym jeszcze chciała p[opracowac ale to dopiero jak Amelia pójdzie do przedszkola choć nie wiem czy jakaś praca będzie???.Dzis już pogoda bardziej pochmurna ale ujdzie w końcu wiosna musi przyjść:-D
 
reklama
Kattula tak jak dziewczyny pisza nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Teraz poswiecisz swoj wolny czas dla Kubuli.
Katasza gratuluje pracy.
Dziewczyny nic nie mowcie o pogodzie bo ja dostaje szalu , dzis jest tak paskudnie ze nic sie nie chce , leje i do tego wieje tak ze glowe chce urwac.:wściekła/y:
Jutro musze sie wziasc za torta zeby zrobic mezulkowi. Jasko dzis strasznie mialczacy chyba przez pogode.
filmik z Jaska wyprawy
 
Ostatnia edycja:
Do góry