reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Ja też uwielbiam :-) do tego stopnia, że 14 maja (w dniu porodu) oglądałam odcinek i skakałam na piłce w czasie pierwszych skurczy :-D;-) Jak obejrzałam do końca do mogłam jechać rodzić ;-):-) (to chyba u mnie rodzinne, bo moja mama jak zaczęła mnie rodzić, to pojechała do szpitala dopiero jak obejrzała do końca ostatni odcinek Niewolnicy Isaury...:-D;-))
 
Hej dziewczyny witam wieczornie:-) Ja cały czas w niedoczasie żyje. Praca i dom jeszcze w tym tygodniu była u nas kuzynka męża na feriach więc czasu kompletnie nie było. Nie jestem w stanie Was doczytać, zamelduje tylko co u nas:-) Młoda w nocy daje trochę popalić, po 7 msc przypomniała sobie że w nocy można jeść. Budzi się np o 3 i do 5 nie śpi. Ja nie jestem do tego przyzwyczajona i do tego praca więc trochę mi ciężko:-) W pracy ciężko ale staram się wszystko ogarniać powolutku:-) Do Julii przychodzi niania bo mąż jest jeszcze tydzień w domu więc ma czas na zapoznanie się z panią, jest coraz lepiej. Zaczyna się chyba przyzwyczajać powoli że mamy nie ma w domu:-) Postaram się częściej zaglądać do Was:-)
Za wszystkie potrzebujące mocne kciuki, zdrówka dla chorowitków, mało bólu dla ząbkujących i ogólnie miłego i spokojnego weekendu:-)
 
Cha cha ale się uśmiałam:-)z tej niewolnicy Isaury no wtedy nie oglądać to było STRASZNE:tak: teraz to w necie można obejrzeć jakby co ,a wtedy to był KULTOWY serial oczywiście nikt sie teraz nie przyznaje do oglądania tak jak teraz do słuchania disco polo:tak:Ale chyba Dr Asia:tak: coś po mamie odziedziczyłaś:-DJa jak pierworodnego rodziłam to zanim pojechałam do szpitala to zwinieta w pół odkurzałam mieszkanie Isaura byłaby lepsza:eek:;-):tak:
 
Azula, moja mama dokładnie to samo mi mówiła - niewolnice oglądali wszyscy ;-) o mały włos miałabym na imię Isaura, ale siostry się kategorycznie nie zgodziły ;-):-D

Justynamika - niedługo wszystko poogarniasz, zobaczysz. Ja też w grudniu miałam młyn, po powrocie do pracy, a teraz zobacz - siedzę sobie i oglądam serial i po nim film :-) także będzie dobrze
 
Wiem ,że to dziwne ale były dwa programy TV i oglądało sie co dawali brazylijski chłam to wtedy olśnienie było:eek::cool2:.Trza było se Nick Isaura dać;-)
 
reklama
Sory za post pod postem wklejam tu by nie zaśmiecać galerii fota pt "Telewizja osobista" 100_1516.jpg;-):-D
 
Do góry