reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Hej kobietki :). Podbijam pytanie, jak dostać sie do grupy na fb no bb faktycznie cisza? Pozdrawiam i zycze milego dnia :)
 
Pewnie ze chcialabym dolaczyc do was na FB tylko napiszcie jak to zrobic kobitki?

Marja, o kurna to moja tez moze byc taka dluga?! ja mam 172cm a maz 198cm, tylko ja mam male brzucho, nawet musialam miec dodatkowe usg w 36tc przez to, ale wyszlo dobrze i na wtedy miala wage jakies 2620g czyli w normie, mam nadzieje ze sie zbyt nie rozciagnela przez te 5 natepnych tygodni, bo inaczej musze zmienic rozmiar ciuszkow w szpitalnej torbie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przebuszowalam majowkowy watek i znalazlam info jak sie na FB dostac :tak: Prosze bardzo!

Zauwazylam ze malo osob juz tu przesiaduje i o wiele wiecej dzieje sie na fb tak ze kto jeszcze nie dołączył do nas to pisać wiadomość prv do marciosz ze swoimi danymi i wtedy ona wysyła zaproszenie. Na fb wszystko jest prywatne i tylko nasza grupa widzi co kto i kiedy pisze.
 
reklama
dzień dobry

oooooo a nas już przenieśli :szok:


ja mam ogólnie hopla na wszystko - sprzątam, gotuję, piekę itp chyba nadrabiam zaległości
a bałam się o swoją formę po tym wielomiesięcznym leżeniu :rofl2:
mam nadzieję, że za szybko nie padnę :laugh2:

Moja Maleńka jest bardzo regularna i dzięki temu wszystko mogę sobie rozplanować :happy2:
mam jeszcze godzinkę do jej pobudki, to nadrobię BB

Marja
- gratulacje! najdłuższe majowe dziecię Ci się trafiło :-)wszystkiego dobrego

dwupaki
- nieustające kciuki

Elajar - nie martw się, ja zostaję na bb i nigdzie się nie wybieram ;-)


mmmm ciacho zaczyna pachnieć :-)
 
Do góry