reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

łiiii wywalili nas z przyszłych mam :-D
65 cm zmieścić w brzuszku. o matko!:-p
kobitka jasne,ze pamiętamy :-) udzielaj się częściej .w kuuuuupie raźniej :-p
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za dalsze trzymanie kciukow :tak: No chlopa nie wykorzystam, bo on jakos sie boi na tym etapie glupol hehe. Tak jak zawsze na slowo seksior byla szybka reakcja, tym razem nie moge go zmusic, zablokowal mi sie chlopak psychicznie hehe. Za to poszlismy na dlugi spacerek, choc nie ukrywam, mial obawy ze mi w srodku parku wody odejda ;-) Watpie zeby wylazla dzisiaj, czuje ze cwaniara nie chce miec urodzinek w ten sam dzien co Dzien Dziecka ;-)

Marja gratulacje mamusiu! Ale dluga masz corcie. To po was wzrost tak odziedziczyla? My oboje wysocy i sie zastanawialam ile nasza bedzie miala po urodzeniu.

Elsa, ja mam we wtorek spotkanie z polozna i bedzie ja w najgorszym wypadku pospieszac masazem szyjki macicy. Wolalabym tego uniknac bo to nie zawsze jest przyjemne. Pewnie tez wyznaczy mi date indukcji. U mnie czop wylazi juz od jakis 3-4 dni, wczoraj naprawde duzo, wiec cos sie dzieje. Oby te nasze maluchy same wyszly :tak:

Kobitka witaj kolejny dwupaku, ja mialam termin na 28-go. Trzymam za was kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Framama, tak zes mnie kobito rozsmieszyla, ze zaraz przez samo to urodze :-) Myslisz, ze nie probowalam, moje wdzieki na ten jego opor nie dzialaja, przeciez go na sile nie zgwalce hehe. Za wielkiego chlopa mam zeby sie tak dal polozyc na lopatki ciezarowce :rofl2:
 
Marja! Gratuluje! Ale duzego czlowieka powilas ;) Moj chlopczyk mial w chwili narodzin (wiec pewnie nadal ma skoro zaczal dopiero 4 dobe) 59 cm i juz myslalam ze to olbrzym :) choc ja mam 160 cm. Ale moj A. jest wysoki :tak:
Jak karmię synka na lezaco i lezy wzdluz mnie to zastanawiam sie jak on byl wcisniety w ten moj brzuch :-D
"Wisze" Wam opowiesc z mojego porodu... Od wczorajszego wieczoru jestesmy juz w domu, wiec jak sie ogarniemy to usiade i skrobne :-D
Tymczasem ide spac bomoj ssak skonczyl pic i usnal mi na piersi ;) Ale mnie bola sutki!!! Masc w ciaglym uzyciu ale kiedy mi sie sutki przyzwyczaja to tego ssania??? Help!!

aha! No i oczywiscie niezmiennie kciuki zacisniete za joasie!!! Kobitka za Ciebie rowniez!! Rodzcie!!!!
 
Ostatnia edycja:
joasia urodziłaś ;-) dziś 2 ,wiec dzień dziecka minął....:-)
to może jakieś leki uspokajające dla Twojego mężczyzny wówczas będzie łatwiej :-D
 
Framama, faktycznie musze go chyba glupim jasiem potraktowac ;) Nie urodzilam, uparte mam dziecie, nie pcha sie na swiat. Nawet objawow brak. Juz trace nadzieje na naturalny porod :(

Trzymajcie dalej kciuki please!
 
Joasia ależ to Uparciuch z tej Maleńkiej.ileż można czekać? kciuki trzymać?:-) już czerwiec zawitał więc dobrze by było wysłuchać prośby matki i wreszcie wyjść na świat! CZEKAMY :-)
 
Joasia bidulo ostatnia zostalas: ( caly czas trzymam kciuki za ciebie. Dla pocieszenia ja jak rodzilam moj sowaczek mial wtedy 41 i 5 dni wiec tez troszke sie oczekalam hehe juz niedlugoooo. A tak w ogole przenies sie do nas na fb tutaj widze ze juz malo kto siedzi a na fb jestesmy na bierzaco
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć baby :-):-)

Kobitka nie wstydź się tylko pisz ;-);-);-) w kupie raźniej :tak:

Joaśka wiem co czujesz :baffled: moja Gabi tydzień się zasiedziała i już myślałam, że nie wyjdzie z tego brzucha :baffled: przez ostatnie 3 dni ciąży cały czas wyłam (ale mój D nie miał oporów przed sexem i potrafiliśmy 3x dziennie się przytulać i chyba ten naturalny masaż szyjki poskutkował :-);-):-);-)

Pola ogarniaj się :-) na pewno będziesz potrzebowała kilku dni ;-)

Tiaaaa mój ssak właśnie przysnął i mogłam Was doczytać ;-)
 
Do góry