reklama

Maj 2013 :):)

JA do końca nie wiedziałam jak chce rodzić , w końcu zdecydowałam , że chcialabym jednak cc, ale potem wyszła ta choleostaza no i w szpitalu już nic nie było pewne. W końcu ciąze rozwiązali prawie 3 tyg przed terminem , bo wyniki były nieciekawe, ale głównym powodem akcji natychmiastowa cc, było zanikające tętno płodu. NAwet nie chce myśleć , co by było jakbym po porannym ktg nie zapytała położnej, czy tętno malutka nie jest za niskie, a ona stwierdziła, że zapyta lekarza i powtorzymy popołudniem, jakby co, i ta chwila popołudniem której nie zapomne do końca życia , jak klęczy pod moim brzuchem i nie może znaleźć tętna , a pode mną uginają sie nogi i serca zaczyna walić jak oszalałe
 
reklama
Ja miałam zzo, buziak po wyjęciu z brzucha też był, podczas szycia mała miała badania i szczepienia, potem czekała chwile z tata aż mnie przewiozą. A że cesarke miałam ok.23 to całą noc spala ze mną przy piersi. Rano mnie spionizowali i mogłam się nią zajmować.
 
Ja miałam dwa... najpierw przy porodzie zzo a potem drugie wkłucie do cc(chyba pod pajęczynówkowe) bo tamto nie działało. Skutek taki,że nie mogłam się ruszać następnego dnia, bardziej mnie bolały plecy niż skurcze:no:
Jeny, dziewczyny kiedy to było, co? Aż łezka mi się w oku zakręciłą...
 
No, ja miałam zzo. Pani anestezjolog mnie namówiła i jestem jej za to wdzięczna, bo pierwsza odpowiedz była, że ogólne.
Mi dali na buziaka, pokazali mężowi i zabrali. Potem koło chyba 16 oddali i już został ze mną. Tylko mi położna tak pozawijała go w kołderkę, żeby mi nie spadł.

A mi w końcu podali oksy, ale skończyło się tym, że skurcze się nasiliły, a rozwarcie stanęło.
 
Kurcze to tylko ja wypychalam tego klocka naturalnie?


Elajar...nie smutaj...my tez czasem mamy takie dni...tylko u ciebie to uzasadnione przy takiej gromadce...
A babcie patelnia,!!!!!

Aa..leskowa gdzies ty wlasnie....Mdla tez tu natychmiast raportuj...
 
Ostatnia edycja:
Hehe camel nie rozwalaj mnie :D

Kurde chyba mamy nawrót kataru. Juz pobudka i nie chce zejść z rąk. Juz 3 raz odkladam. A tak mnie bolą przywodziciele po wczorajszym i dzisiejszym ze każde odlożenie ze lzami w oczach.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry