reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Jutro chyba obniże łóżeczko bo dziś prawie usiadł sam także jest postęp ☺i faktycznie może przelecieć.
Z tym kotem to faktycznie musi przezabawnie wyglądać. ☺Tymcio szczerzy swoje zębiska na widok zwierząt i muszę uważać bo lapie naszą sunie i wyrywa jej kudelki a że ona lubi dzieci więc krąży za nami wszędzie .☺zresztą jest cudna i kochana i moja☺ a do wyrodnej matki to Ci daaaaaleko Mijaka ☺
Corrine moja szwagierka używa maszynki do robienia mleka ....bo też dawala roślinne. Ale to pewnie wiesz, że są takie wunalazki bo siedzisz w temacie☺
 
reklama
No dziś dzwoniła dyrektorka ze od lutego miejsce się zwalnia i czy się na pewno decyduje bi ji dziś rodzice byli bo ktoś z personelu się sypnąl ze jakieś dziecko wypada. Tak najlepiej się dostać nie z listy tylko chodzić, prosić przypominać. Ja od urodzenia Piotrka co miesiąc dzwonilam ze jakby się cos zwolniło w 2016 roku to ja biorę. I teraz za luty będziemy płacić a Piotrek najwcześniej od marca pójdzie. Ale przynajmniej miejsce zaklepane jest
 
Piotrek lazi wszędzie. Staje przy wszystkim. Na szczęście nauczył się ładnie opuszczać wiec nie muszę za nim lazic. Teraz się bawią w pokoju dzieci a ja na telefonie siedze. :) Gorzej jak Ika wyjdzie z pokoju to jak się z orientuje ze jest sam to leci tu do nas z takim wrzaskiem jakby się bal ze zniknelismy na zawsze :p
 
asiaf, no to zazdroszczę. My byliśmy na miejscu 464 więc nie liczę, że ktoś do mnie zadzwoni... Też dzwonię co miesiąc, inaczej skreślą z listy. Właśnie dziś szukałam żłobków i wysłałam maile do wszystkich z zapytaniem jak z miejscami. Na razie w jednym jest ostatnie miejsce, w innym od lipca, a w innych lista rezerwowa. Mam nadzieję, że będzie dotacja bo inaczej to trochę to będzie nas kosztować.

Mój Aleks budzi się w nocy na jedzenie co 3h - jak noworodek kurde blade. Nie wiem czy głodny czy co. A spał już całą noc :( też mi łazi wszędzie, dziś spadła na niego po raz pierwszy suszarka z praniem, ale nawet się nie rozpłakał, choć płacz miał na końcu nosa :)
 
tak Was przeleciałam ;p
Mój je zupki tylko rozgniecione lekko widelcem. a miesko kroje. i jakbym Wam go nagrała to byście padły. Jego jedzenie jest hitem. Jak za wolno daje to sie drze i pięści zaciska. nie ma zadnych problemów z jedzeniem. jabłko daje mu całe. i sobie skrobie. i chce raczkować ale się ślizga ale już mu zamówiłam rajtuzki do raczkowania. łóżeczko obnizyłam choć staje dopiero na kolanka.

opowiem wam naszą przygode. bylismy na WOŚP i ja poszłam robić panokcie młody zanał męzowi jak sie obudził ja go przejełam. i w pewnum momencie jakby sie zakrztusił ślinką tak dziwnie ale po chwili mu przeszło. a rano w kupie była calutka naklejka orkiestry. matko kochana cztery dorosłe osoby i nie upilnowały smyka. dobrze ze nic mu sie nie stało. ale chwila nieuwagi i bęc.

asiaf z którego jest Twój synek? nieżle idzie do przodu.
Gratlujemy zębów i tez zyczymy i Wam i nam rzespanych już nocy


a naDzień dziadka i babci w tym roku poszły kalendarze. na allegro za 48 zł była promacjia- 4 sztuki ;)
 
Ostatnia edycja:
amazonka, ale się uśmiałam z tej naklejki :D

Mój jak chce jeszcze jeść to uderza ręką w blat :) a jak ma dość to odtrąca łyżeczkę albo ściąga śliniak lub wkłada paluszki do buzi i dmucha :D
Jak mu daję coś do ręki to rozgniata i rozciera na blacie/podłodze. Nie wiem co mu dać żeby zaskoczył, że się to je :)

Dobry pomysł z tymi rajtuzkami, mój też się biedak ślizga.
 
reklama
Amazonka , że nas przeleciałaś to mui umknęło ☺hihi , a z tą naklejką też mnie rozbawiło , nawet mezowi podczytalam ..dobrze że tak się skończyło☺
Asiaf ja też co miesiąc sie do żłobków melduję, Corrine nie wiem z jakiego rejonu jesteś ale my dziś zapisalismy Tymka na dobrego pasterza do Mysie Pysie zlobek po info od jednej z pań dyrektorek.i jest 75 na liście a Pani z tego zlobka pisała maila od kiedy by nas interesowalo żeby Tymcio chodził więc możesz napisać jeśli jesteś z okolicy. Oplaty zblizone do publicznego.
 
Do góry