reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Tviti nie przejmuj sie ja tez dzis wstalam z takim nastrojem ze szkoda gadac.. a musze jeszcze z malym do lekarza na kontrole jechac a mam ochote lezec w łóżku i nic nie robić;)
 
reklama
Katastrofa. Ja na pol godz odlecialam. Tez slyszalam o niskim cisnieniu dzisiaj. Wczoraj dzwonilam do kolezanki z pracy, boktos z jej rodziny ma ciuszki do oddania dla chlopca. W nastepna sobote mi przywiecie wiec za 2 tyg ja tez zaczynam ciuszkowe szalenstwo:-) bedzie to 29 tydz wiec wydaje mi sie, ze nie za wczesnie. To dzis mnie jedynie cieszy:-)
 
Ooo ciuszkowe-szaleństwo jest super. Ja już w grudniu przed Świętami zaczęłam szał zakupów, "odkupów", prania, prasowania bejbikowych ciuchów, itp. Daje mi to tyle radochy, że hoho...
 
U mnie też już stoją pudła z ubrankami po dzieciach moich sióstr. Mój J. się chyba trochę przestraszył, jak zobaczył koszt wyprawki i czym prędzej zadzwonił do moich rodziców, czy by nie przywieźli ubranek, żebym przypadkiem nie zaczęła kupować za dużo :-p

No i muszę się pożalić, znowu przeziębiona jestem i już nie wiem, co mam robić, czosnek i miód już mi bokiem wychodzą. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, bo kolejne dwa tygodnie z katarem mnie dobiją :-(
 
Jak bylam przeziebiona to pilam sok z cytryny wymieszany z miodem i czosnkiem na kaszel sok z cebuli i kupilam taki syrop dla kobiet w ciazy i karmiących *spam* i do tego dużo cieplych herbatek i staralam sie na dwor nie wychodzic takim sposobem wyzdrowialam ;)
 
Aniaa22 robię dokładnie tak samo, poza cytryną, bo jestem uczulona. Robię mleko z masłem, miodem i czosnkiem. Właśnie gotuję zupę czosnkową z kaszą jaglaną, wyciągam ciężką artylerię :baffled:
 
U mnie też już stoją pudła z ubrankami po dzieciach moich sióstr. Mój J. się chyba trochę przestraszył, jak zobaczył koszt wyprawki i czym prędzej zadzwonił do moich rodziców, czy by nie przywieźli ubranek, żebym przypadkiem nie zaczęła kupować za dużo :-p

No i muszę się pożalić, znowu przeziębiona jestem i już nie wiem, co mam robić, czosnek i miód już mi bokiem wychodzą. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, bo kolejne dwa tygodnie z katarem mnie dobiją :-(

Na katar polecam sobie zalać wrzątkiem rumianek. Zrobić taka rumiankowa cherbatke. Przechodzi błyskawicznie.
 
reklama
I jeszcze dobrze działa jak to dotyczy górnych dróg oddechowych zrobić sobie oliwę czosnkową. Ze 2-3 ząbki czosnku rozgniesc i zalać 2-3 lyzkami oliwy. Odcedzic ! I taka oliwa smarowac klatkę piersiową , szyje nos i te miejsca co są zapaprane.
 
Do góry