reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Hej dziewczyny :)
Chwalę się moją wizytą. Dzidzka malutka bo to dopiero 5t2d, serduszka jeszcze nie było ale to za wcześnie. Znowu okazało się że miałam bardzo późną owulacje więc właściwie ta ciąża to efekt naszej miłości a nie starań ;) póki co wszytsko oki, termin mam na 1 października :)
Taaaaaakaaaa jestem szczęśliwa :):-D
 
reklama
Colly gratulacje!
Nie wiem, czy mnie pamiętacie, ale też się pochwalę :) u mnie ostatnie święta były magiczne, efektem jest prawie 8 tygodniowy bąbelek w brzuchu! Jestem przeszczęśliwa :D
Usg mam dopiero 11 lutego, ale mam dobre przeczucia że tym razem wszystko dobrze się skończy we wrześniu, tak jak powinno :)
 
Ja coś ostatnio kiepsko się czuję, prawie zemdlałam i w ogóle jestem jakaś mocno osłabiona. To chyba nie jest kwestia ciśnienia, bo jest w normie, może coś z cukrem..za dwa tygodnie będę miała test obciążenia glukoza to zobaczymy. Mały strasznie ruchliwy, widać jak mi się w brzuchu przewraca:)
 
Gratuluje. Trzeba myslec pozytywnie, to polowa sukcesu. Gdybym myslala, ze u mnie ze wzg.Na moja szyjke nic sie nie uda nie staralabym sie o druga dzidzie. W pon zaczynam 28 tydz i jak narazie szyjka jako tako sie trzyma. Trzeba myslec pozytywnie, choc nie powiem zawsze przychodzi chwila zwatpienia. Ja juz wysprzatalam w domku, moj wlasnie mi pomaga i myje podlogi na gorze i dole:-). I zamierzam odpoczywac. Maly kopie po zebrach az bola. Jest juz od ok 2 tyg glowka do gory:-)
 
Engacka myślałam że spotkamy się na wrześniówkach bo tak mi wychodziło wg OM ale lekarz wyliczył że jednak 1 październik.
 
reklama
Do góry