reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja też uważam, że to zależy od tego jak rodzice wychowają dzieci, każdą różnicę wiekową można spartolić :p
Na moje oko optymalną różnicą są 2-3 lata, ale patrząc na mnie i moje siostry (10-12 lat różnicy), to też nie jest źle. Kiedyś one opiekowały się mną, później ja zajmowałam się ich dziećmi, a pewnie niedługo ich dzieci będą zajmowały się moimi :p Teraz dziewczyny są dla mnie kopalnią wiedzy o bobasach i sztuce wychowania, co napawa mnie optymizmem i nadzieją, że samy sobie radę :D
 
reklama
Gdzie wkleić suwaczek w sygnature? i czy ten pierwszy kod z adresem URL?
O poradziłam sobie sama ;):-D

Co tu tak cicho?

Zaczynam dziś 31 tydzień według OM wchodzę na wage a tam mniej niż przed ciążą. Kurde z jednej strony mnie to cieszy a z drugiej zaczynam sie martwić. Dodam ze ja mam jakieś 20 kg nadwagi żeby nie było tak miło ;) w poniedziałek mam wizytę i zobaczymy co doktorek mi powie. :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ja od połowy grudnia leżę bo mam problem z szyjka i założony pessar ;-) a brzuszek może nie jakoś duży, ale większy niż na końcówce ciąży z Martynka :-)
 
Mitaginka i nieśmiała a jak Wy się macie? Brzuszki duże?

Ja czuje sie fizycznie ok, ale tez musze sie oszczedzac, bo szyjke mam miekka. Jutro mam wizyte wiec zobaczymy.
Poza tym jestem chora, dzis skonczylam antybiotyk, ale kaszel od nocy mnie znow strasznie dusi, wiec pewnie na tym sie nie skonczy. A walcze od 2.03:-(
Termin masz prawie w moje urodzinki- ja mam 20 listopada:-)
Brzuszek chyba spory, bo 102cm mam:-)
 
reklama
Do góry