reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Dziewczyny, 3mam kciuki za was:-)

Monika, gdybym mogła to też bym pewnie sie posypała...ale muszę chociaż do wizyty wytrzymać;-)
ty się nie śmiej, bo nie znasz dnia ani godziny :-D jeszcze Ciebie sieknie i wtedy będzie płacz:-p
 
Mam ta sama myśl w glowie, byle do wizyty a jak nie to chociaż do piatku zebym wytrzymała. No wstyd isc na L4 jak jeszcze karty ciazy nawet nie mam :p
 
Ja planuję iść jak najszybciej na L4, zresztą mój szef jest na to przygotowany. Wolę popracować w domu, na spokojnie.
 
Dziewczyny a macie jakies doswadczenia co na rozstępy?? Ja i tak popekam ale moze troche mniej niż w pierwszej ciazy...
 
Asiaf z tymi jajkami to masakra, ja jakies trzy dni temu ugotowalam sobie jajko na miekko poczym przypomnialam sobie ze takich to ja nie moge i moj musial wcinac a nie lubi. Czarnulka mnie tez czasem muli i to fest ale jak narazie to pawia nie puszczalam :p i niech tak pozostanie, niech fasolek oszczędza mamusie :-D
 
Asiaf najważniejsze żeby skóra była nawilżona i elastyczna. Skoro masz skłonności to dość sobie chwalą dziewczyny Mustellę, tyle że ona jest dość droga. Ja też mam sporo rozstępów z pierwszej ciąży, ale wyskoczyły dopiero w 9 miesiącu, kiedy leżałam w szpitalu i zapomniałam swojego smarowidła - używałam Fissan. Śmierdzące, klejące i dość tłuste, ale było skuteczne.
 
Nieśmiało przyłączę się do Waszej grupy ;) Pierwsza beta z 10.09 - 25,8 , a 15.09 było już 398 ;) Z OM termin wychodzi mi na 18.05.2015, ale na pewno Grosiu jest mniejszy, ponieważ mam długie cykle.

Jestem szczęśliwą mamą dwu i pół letniej Lenusi. Postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo i ot tak udało się za pierwszym razem ;) Jesteśmy szczęściarzami, bo córeczka też udała się po pierwszej próbie ;)

Rośnijcie wszystkie zdrowo ;)
 
reklama
Witam się wieczorowo i witam wszystkie nowe mamuśki :)

U mnie dziś ciężki dzień znów, mdłości może nie tak częste ale za to bardziej intensywne, rano to już myślałam że będę z muszlą rozmawiać ale jakoś ostatkiem sił dałam radę. Najgorzej zrobić młodemu śniadanie ehhh mam nadzieję że jeszcze trochę i będzie lepiej. W poprzedniej ciąży nie wiedziałam co to dolegliwości ciążowe, pracowałam do 8 miesiąca i było ok a teraz ciężko się ogarnąć w domu.

Trzymam kciuki za wszystkie piękne bety :)
 
Do góry