reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Gin powinien wypisać zwolnienie. Ale wiem ze są takie świnie które nie chcą wypisać i chcą żeby się szło na maciezynski. Ale to wystarczy podejść do swojego lekarza ogólnego i on tez może wypisać.
 
reklama
ja od terminu co 2 dni jeździłam do szpitala na 30minut na ktg, teraz mam innego lekarza i już miałam kilka ktg i jutro mam iść na kolejne, a termin dopiero za 4 dni i wtedy kończy mi się zwolnienie, liczę że mały się urodzi do tego czasu
 
Czyli jutro będzie kolejny majowy dzidziuś ☺super,trzymamy kciuki za Was oczywiście ☺coekawe czy dziś się jakiś pojawi☺ja dzis mam wizytę i ktg i zobaczymy ale na nic nie liczę bo zwoasyunow brak,ciekawe ile maly waży i wczoraj pojawił mi sie paskudny rozstęp na brzuchu ,mam już kilka z poprzedniej ciąży ale one w ogole nie byly widoczne po ciąży.Mam nadzieję,że więcej nie wylezie tych paskuctw...
 
lafragola powodzenia :-)

Migotka, a ja myślałam, że jak dotąd rozstępy się nie pojawiły to już ich nie będzie ? nawet właśnie wczoraj o nich mężowi mówiłam, a tu mnie zaskoczyłaś !

asiaf, nie rozumiem takich lekarzy, co im kurde szkodzi wypisać zwolnienie ? jak można być na macierzyńskim skoro dziecka nie ma ? :crazy:
 
Czekam na obchód ale przez moje bakterie które miałam ciągle w ciąży, robią małej badania i nie wiem kiedy nas wypuszcza. Chciałabym już ;-) szkoda mi też Martynki.
 
mitaginka, a jakie to były bakterie ? ja miałam bakterie w moczu, ale teraz zniknęły po Monuralu, czy jakoś tak..
 
reklama
Do góry