reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Trzymajcie kciuki ja dzisiaj jadę do szpitala na 18:00 a jutro rano cc :) Ale to zleciało nie wiem kiedy
Trzymamy kciuki.

Mi rozstępy w poprzedniej ciąży pojawiły się w ostatnich dwóch tygodniach. Teraz chyba nie mam nowych, ale za to porozciągały się stare.
Niektórzy lekarze nawet dwa tygodnie przed przewidywanym terminem już nie chcą wypisywać zwolnienia lekarskiego, dają tylko zaświadczenie, na podstawie którego pracodawca udziela urlopu macierzyńskiego.
Mitaginka oby Was wypuścili do domu.
 
reklama
Mitaginka to super,że już do domu☺ciekawe jsk Martynka zareaguje na siostrzyczke w domu☺
Te paskidne rozstępy w poprzedniej ciąży też mi wyszly chyba tydzień przed porodem i na piersiach tez kilka mam z poprzedniej ciąży ale strasznieee mi urósł biust wtedy teraz nie mam takivh wielkich balonów ☺właśnie się umowilam do fruzjera a wczoraj udalo mi sie pomalować paznokcie u nóg co jeszcze nigdy nie bylo takie trudne☺także duma mnie rozpiera
 
Mitaginka Fajnie że już Wam.

JA po poprzedniej ciąży mam rozstępy okropne i skórę wiszącą, teraz nowych brak, ale czasem mam wrażenie ze za chwile pęknie wiec pewnie jeszcze wyskoczą.
 
Bylam u lekarza mlody waży 3200 ,wszystko ok pozamykane .Ktg ok skurcze 30 wyszly także narazie cisza. Za tydzień kolejne badanie no i zwolnienie mam do 24 maja także po terminie porodu - więc można wystawić takie L4 .poród przerywa zwolnienie tak powiedzial i wystawił bez problemu.chyba wszystko zależy od chęci lekarza☺
 
Lekarz obstawia,że kolo 3500 będzie jeśli się urodzi jak zakladamy☺tylko nie wiem jsk sie główny zainteresowany ustosunkuje do tego☺
wiosna gratulacje w takim razie wielkie.Jak poród i jak dzidziuś no i gdzie zdjęcie ☺i jak się czujesz?
 
reklama
Do góry