reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Oj ewidentnie czuje ze dzidzius ułożył się bardzo blisko mojego pęcherza ( tak od początku czuję) bo ciągle mam straszny ucisk i przez to łapie chyba te infekcje moczowe jakby mi mocz zalegał. No nic jestem skazana na urosept narazie . Nie bralam już parę dni i znowu teraz muszę
 
Ewelina trzymam kciuki musi być dobrze. Czekamy na dobre wieści.

Katagorka u mnie z pęcherzem masakra latam co chwila i zaczyna mnie to irytować. Na szczęście nie łapie infekcji.
 
Ja też sikam co chwilę...
Katagorka a może spróbuj wprowadzić do swojej diety żurawinę? Choćby sok (ale sok, nie syrop, można kupić w aptece), mnie bardzo pomogła.
 
Ewelina musisz myśleć pozytywnie, ja łyżeczkowanie jak miałam to ok południa w znieczuleniu miejscowym i ok 14 wyszlam do domu. Trzymam kciuki za Ciebie i twojego dzidziusia
 
reklama
Do góry