reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Mitaginka wiem przez co przechodzisz. Obydwie moje dziewczyny były niejadkami. Starsza już je lepiej, ale młodsza nadal słabo. Jak Alicja byla niemowlakiem, to wogole nie pila butli. Musialam sie niezle przy niej nakombinowac. Ciekawe jak synek będzie jadł. Wszystko przed nami.
 
Pierwsze koty za płoty ;-) 1/3 sloiczka marchewki w brzuszku
Dziś 5 msc za nami...
 

Załączniki

  • 1444217275643.jpg
    1444217275643.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 43
My juz sloiczki po 5 miesięcy będziemy włączać :) deserki wcina ale obiadki to masakra jakaś. A kaszki ryżowej w ogóle nie chce łyżka butelka ..
 
Ja też zaraz zaczne dawać Mikołajowi marchewkę i ziemniaki. W sumie zanim zacznie jeść pełne posiłki to minie trochę czasu, na razie niech sobie spróbuje. Czekam aż wyzdrowieje, bo katar nie sprzyja poznawaniu nowych smaków. Też za mało przybiera :/
 
reklama
Do góry