reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Piotruś ma zapalenia gardła. Wiec pierwsza konkretna choroba. Oczywiście wirusowa wiec leczymy się domowymi sposobami plus ibuprom ( bo bez tego temperatura do 39,5 doszła... ) i tantum werde.
 
reklama
Piotruś ma zapalenia gardła. Wiec pierwsza konkretna choroba. Oczywiście wirusowa wiec leczymy się domowymi sposobami plus ibuprom ( bo bez tego temperatura do 39,5 doszła... ) i tantum werde.

Współczuję Wam bardzo. Oby szybko przeszło. Zaczyna się czas chorób. Bardzo się tego boję. Mam nadzieję, że magia karmienia piersią będzie wystarczająco działać.
 
Corrine może zęby? Tymkowi na dole się zaczyna przebijać powoli bo ma dziąsła opuchnięte i te noce bywają ciezkie probowalam camilli sle niestety nie pomaga.
Asiaf my właśnie też po przeziębieniu ale obylo się bez leków a teraz mnie dopadło
 
Biedny. Mikołaj też chory, na szczęście nie zaszczepiłam go w poniedziałek bo powiedziałam pediatrze że Majka chora, a tego samego dnia wieczorem Miki dostał kataru. No i meczy się. Nienawidzi odciagania fridą. Już jak ją widzi to ucieka. A silny jest skubany że muszę z nim mocno walczyć..
 
Hmm... z jednej strony tak ...ale ...

Obecnie boryka się z jednym problemem. Może któraś z Was ma/miała podobnie i cos mi poradzi.
Córka od urodzenia śpi niezbyt dobrze. W ciągu dnia jakoś się to ustsbilizowalo i ma ok. 3-4 drzemki po 0,5 godziny. .
u nas od jakiegoś czasu to samo krótkie drzemki. w dzień na siku i kupe dla mnie :) w nocy mi ostatnio co godzine/2 sie budzi tylko ze o nie płącze jak u Ciebie. po prostu muszę wstać podać cyca. koło 3 kapituluje i biore go do łóżka i spie z cyckiem na wierzchu.
jak położę się z nim w dzień to i 2 godziny go przeciągnę cyckiem. Wieczorem jest marudny i kąpiemy się już pol godziny wcześniej niż zwykle i widzę ze jet lepiej.
Migotka nawilżacz mam z biedronki a
MAja ja mam inhalator z apteki coś koło 100 ale raczej one wszystkie tak buczą , nawet te profesjonalne w szpitalach.
asiaf przepraszam ty masz dysleksje?
A tak pokrótce. Za pierwszym razem miałam wózek graco. weilka spacerówka długo w niej spał na spacerach. teraz mam jakieś ***** po siostry córce. i gondola do niczego, a spacerówka to porażka, jak podniesione lekko oparcie to materiał sie marszczy i go wkurza i jest za długi do niej. i nie wiem co robić czy szukać czegoś czy sie przemęczyć. Musze zobaczyć czy by w gondole nie wlazł jeszcze
TEż myślę o BLW
Etsa ja nie rozszerzam diety choć pediatra to sugeruje. Mam to samo 7 lat temu było inaczej też sie czuje zagubiona w tym temacie jedzenia.
aniaa ja odradzam chodak. i nie będę sie rozwodzić ;p tylko napisze jako ze syn ma problemy z nóżkami napatrzyłam sie na różne nogi dziecięce po chodakach i nigdy tego gówna w domu. koleżanka ma teraz synka w chodaku i juz widze jakie ma nogi krzywe. Ale to jej sprawa ja sie nie wtrącam. Pchacz mam i są dość wywrotne. ale fajne maja panele do zabawy.
Corrine bardzo ładnie Ci przybrał :)

Przebrnęłam ufff


Dzieciaki boskie

I gor od kilku dni naprawde jest marudny tak chochluje zęby ze masakra, slini sie bardzo i ciągle leży na brzuchu za chiny nie polezy na plecahc przez co uśpic go koszmar. pierwsze drzemki w dzień zasypia dalej sam a ta drzeka koło 17 to już gorzej. marudny jest bardzo.w zeszły weekend byliśm z nim na wesele na 200 osób wesel do 21 na sali z nami normalnie potem zaniosłam go do pokoju i spał z przyszłym chrzestnym Chodziłam go karmić i mimo ze głośno jak cholera spał jak zabity. poprawiny do 21 z nami. zero marudzenia zasypiał sam . może w domu ma za cicho :eek:
A tu moje chłopaki z wczoraj :)
6.jpg
 

Załączniki

  • 6.jpg
    6.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Amazonka mam dysleksję. Juz kiedyś pytalyscie. Ale to dawno temu było. Poza tym pisze z komórki a ona cuda robi z wyrazami.

Piotruś ma juz tylko stan podgoraczkowy. I cale szczęście bo jutro nie ma kto mi Weroniki do przedszkola zaprowadzić i mam kurs z chustonoszenia.
 
Do góry