reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

My byliśmy w zeszłym tygodniu w Gdańsku, tylko że od nas to niecałe 3 godziny drogi. Miki zaczyna stawiać pierwsze kroki, robi tak po 3 i się rzuca.
My kapiemy go cały czas w małej wanience, mniej wody trzeba nalać.
Właśnie szukałam na olx i Allegro jakiejś paki używanych ubrań, nosi teraz spodnie na 80, chociaż niektóre są nadal przydlugie. A body na 86 muszę już chyba kupować, bo 80 robi się przykrótkie. Niedługo powrót do pracy, stresuje się tym, bo będę tęsknić za tymi moimi maluchami. 8 godzin w pracy, do tego 2 godziny transport, cały dzień mnie nie będzie. Chyba wrócę na 7/8 etatu i wezmę godzinę na kamienie. Chociaż nie karmię już, ale może uda się załatwić zaświadczenie od pediatry.
 
reklama
My też kąpiemy w wanience bo wynajmujemy jeszcze mieszkanie i nie ma warunków w łazience żeby umyć małą, przeszkadza pralka i zlew. Pociesza mnie to że za dwa mc już na swoim. Asiaf gdzie można kupić te buty elefanten i jaka mniej więcej jest ich cena? Można porównać cenowo do Emel?
 
Dzisiaj zauważyłam, że Tymek strasznie wykrzywia prawą nogę do środka jak idzie za ręce. ..lewa prosto stawia....Wasze dzieciaczki prosto stawiają stopki? Bede w piątek u pediatry to podpytam ale trochę się zmartwilam....
Lafragola a Elefanty napewno są w Deichmannie ....
 
Migotka dzięki, już dużo lepiej :)
Aleks czasem wykrzywia te nogi w dziwne strony, aż się zastanawiam czy ma je z gumy :p nie zwróciłam uwagi natomiast jak je trzyma przy "chodzeniu". Podpatrzę go. Może to nic groźnego, tylko dopiero Tymek uczy się jak stawiać nogi ? w końcu w brzuchu były one bardzo wykrzywione do środka, złożone na brzuchu, więc muszą mieć czas na wyprostowanie się. Gdzieś czytałam, że dzieci mogą mieć krzywe nogi do któregoś tam roku.

Do kąpieli ktoś podsunął mi pomysł z koszem na pranie z Ikei :D sprawdzę!

Ja również niedługo wracam do pracy i nie wyobrażam sobie jak to będzie. Będę przecież wracać późno, zobaczę dziecko na chwilę i pójdzie spać. Przykre to. Zostają chyba tylko weekendy.

O foteliku jeszcze nie myślałam.

A jeszcze co do kanapek - ja je posypuję szczypiorkiem, rzeżuchą nawet :p i z ogórkiem :)
 
Corinne zdrówka. mam ciocie po przeszczpeie nerek. uważaj na siebie.

my mamy wyzszy brodzik- z myślą o dzieciach ;)

ile ważą wasze dzieci?? bo Igor był duży al teraz zatrzymał sie i nosi 68-74
 
Mam nadzieję, że z tą stopą bedzie ok jak zacznie chodzić. ...a Tymek chodzi przy meblach na pierwsze kroczki czekamy , póki co sie zapomina czasami i puszcza się ☺
Co do fotelika to wstepnie wybraliśmy recaro na isofix i pasy, u nas odpada jiestety tylem do kierunku jazdy bo zajmuje za dużo miejsca a jezdzimy przewaznie z psiakiem ..
Musze wyprobowac na Tymku szczypiorek na kanapce☺
Ja do pracy wracam za rowne 3 miesiace i tez jestem przerażona ...
Tymek waży około 10 kg nosi ubranka w rozmiarze 80.
 
reklama
Lafragola elefenteny są w deichmanie tylko. Kolo 140 zł te najtańsze z miękka zebrowana podeszwą. Emele są droższe nowe.
 
Do góry