reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Maui nie denerwuj się będzie to dobry wynik.

Mało ostatnio pisze ale czytam . Z dzieckiem mam urwanie głowy. Mała ma etap wspinania się na wszystkie meble a i jeszcze zapalenie pieluszkowe dostała.

Co do mojego samopoczucia to jest dużo lepiej , tylko nadal mam bóle głowy i od czasu do czasu mnie mdli. Musiałam zrobić kolejne badanie moczu , bo poprzedni mi wyszedł koszmarny. A teraz mam idealny wynik , tak to jest gdy źle pobierze się próbkę moczu to zaraz bakterie wyjdą.

Wizytę mam dopiero 17.11. Czekam na wyniki awidnosci toksoplasmozy .

Postanowiłam że wezmę udział w konkursie , gdyby któraś wspomogla mnie głosem było by fajnie. Choć raz chciałabym coś wygrać. Wystarczy polubić zdjęcie z przygotowań Przygotowania do powitania • Jajeczko89 • Profil • eBobas.pl
 
reklama
Maui też bym się niecierpliwiła, ale najważniejsze że lekarz powiedział, że jest ok.

Waiting4beans to spory maluszek.

LauLau to teraz zagadkę zrobiłaś :-)

Coś mnie lekkie mdłości męczą. A już myślałam że minęło. Oby skończyło się na lekkich mdłościach.
 
Martusia, póki nie zobaczę póty będę sobie myśleć, że może nikt mnie bez wyniku badania krwi nie chciał martwić ;-) no niestety, mam zbyt dużą wyobraźnię i taka opcja tez mi w głowie się kołacze. A powiedzieliby , że coś nie tak w każdej sytuacji?
 
Witam nowe mamusie majowe!

Regularnie staram się podczytywać, ale z pisaniem różnie bywa. Jak wchodze na tel to średnio mi sie chce, bo jak mam więcej co napisania to odechciewa mi sie klepania w tel wole zdecydowanie wypowiedzieć się przez kompa.

Co do płci to u mnie na prenatalnych wyszło, że na 70% dziewczynka, no zobaczymy czy się potwierdzi. Co prawda chcieliśmy z mężem pierwszego chłopca, ale wiadomość o dziewczynce też nas baardzoo ucieszyła :)

Wczoraj miałam wizyte u mojego ginekologa. Niby wszystko dobrze, pomierzył malucha, sprawdził serduszko i wszystko prawidłowo się rozwija, ale.. okazało się, że łożysko mam bardzo nisko ułożone.. i ta informacja bardzo mnie podłamała :( lekarz powiedział, że na tym etapie jest jeszcze szansa, że przy wzroście macicy może się przesunąć do góry (co byłoby wskazane), ale nie musi.. będziemy to monitorować na każdej wizycie. Ale martwi mnie ta wiadomość i to bardzo..
 
Czytałam Was cały dzień, ale nie miałam siły odpisać. Wczoraj późno się położyłam po spotkaniu. Wszyscy mówili mi, że kwitnąco wyglądam, szkoda, że dzisiaj się tak nie czułam.
Kiepski dzień miałam, późno wstałam i zaczęło mnie męczyć. Wzdęcia i mdłości, nadal coś mnie dusi na żołądku.

No i suma summarum popłakałam się mężowi, że nie daje rady już. Z jednej strony sobie wmawiam, że będzie dobrze, a za chwilę płaczę. Ech, kobieta w ciąży to dopiero jest zmienna.
Zaraz idę pod kołderkę z książką. Miałam mecz Lecha oglądać, ale jakoś mi się odechciało.

Witam nowe mamusie majowe! Rozgośćcie się :)
 
Kasik 90 a co moze oznaczać tak ułożone łożysko? Wskazanie do cesarki czy cos jeszcze co Cię martwi? Kompletnie sie na tym nie znam.

Malutka466 ja z tydzien temu miałam kryzys, chlipałam mężowi ze mam dość czucia sie jak na wiecznym mega kacu i ze juz nie wytrzymuje.
 
reklama
Kasik90 z tego co mi wiadomo to na tym etapie nie należy sie martwić za wysokim i za niskim łożyskiem (tzn przodującym) Przesunie sie. Ewentualnie monitorowane na bierząco może dać sygnał do cc. Może we wcześniejszym terminie. Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze!
 
Do góry