reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dzięki dziewczyny, mega dziwne odczucia jak człowiek jest super szczęśliwy a jednoczesnie płacze z byle powodu... Myślałam że baby blues mnie nie zaskoczy a tu jednak :/
Basi89 mam nadzieję że się wszystko poukłada - trzymam kciuki!
Gratulacje dla świeżo upieczonych mam!
 
Majoweczka, ja tez rycze jak wariatka od wyjscia ze szpitala :) i juz mam powoli siebie dosyc. No nic, chyba trzeba to po prostu przetrwać.
 
Edziorka a jak tam u Ciebie?
Przejrzałam listę i tylko my zostałyśmy z początku maja i już trochę po terminie.
U mnie bez zmian i w moim przypadku sprawdza się, że chłopcy lubią być przenoszeni ;) dzisiaj kończę 41 tc... jak tak dalej pójdzie to 13go idę do szpitala, a tego nie chce. U Ciebie żadnych objawów nie ma?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie od ponad tygodnia odchodzi czop po kawałku i mam skurcze co jakiś czas ale.nie chce się rozkręcić na dobre. Ja mam skierowanie na jutro do szpitala. A Tobie nie kazał lekarz wcześniej jechać? Mi mówiła ze po tygodniu od terminu kierują na szpital. Dzisiaj mam termin z usg wiec może to ten dzień :)
 
Izunia30 oby to był ten dzień, bo wiem co przeżywasz ;) mi czop odchodzi od 14go IV bodajże, a od wczoraj już z nitkami krwi to może i u mnie jest bliżej niż myślę :) skurcze tez mam. Ja mieszkam w UK i tutaj nie ma takiego podejścia do ciazy co w Pl.

Trzymam kciuki za nas ! ;)

GosiaLew tylko pozazdrościć. Tez myślałam, że mi się uda przed, ale niestety. To Ty powinnaś jeszcze z brzuszkiem chodzić a nie ja[emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry