reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Lekarze nie mają na to lekarstwa, ale masaż u dobrego fizoterapeuty może pomóc.
W końcówce ciąży miałam mega rwe kulszowa, lekarze dawali apap, a godzina masażu postawiła mnie na nogi.

Jej, zaczynam już 16 tydzień. Za miesiąc połowa ciąży. A dziecko we mnie jest już wielkości GRUSZKI. Patrzę na gruszki na blacie kuchennym i wierzyć mi się nie chce.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie czasem pobolewa w krzyżu, lekko z prawej strony. Ale nie cały czas.

Boję się powrotu problemów z żylakami. Tak się cieszyłam, że po ciąży wszystko poznikało. Teraz chyba powoli wraca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie czasem pobolewa w krzyżu, lekko z prawej strony. Ale nie cały czas.

Boję się powrotu problemów z żylakami. Tak się cieszyłam, że po ciąży wszystko poznikało. Teraz chyba powoli wraca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam cztery żylaki po pierwszej ciąży, nic mi nie zniknęło [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam przed ciążą i mam teraz. Czasami jest tak źle, że nie mogę wstać z łóżka, albo sama się ubrać. Nie mogę się masować, jedynie co mogę to rozruszać kręgosłup, bo nie lubi bezczynności

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja witaminy biore mama dha bral ktoś? W pierwszej ciazy brałam tylko na poczatku kwas foliowy i pozniej juz nic. Co do snow ja tez mam bardzo realistyczne i do tego w pewnym sensie sie sprawdzaja.

Na obiadek dzis mam gołąbki, robilam wczoraj a ze dzis mam lenia to obiad gotowy mi niestety tez juz zylaki wychodza a najgorsze ze wychodzi mi w miejscu intymnym, mialam go w pierwszej ciazy ale na końcówce pozniej znikł, a juz teraz wychodzi, co to bedzie na koniec.
 
reklama
Czy któraś mamusia ma problemy z kręgosłupem w ciąży ?? Ja od niedzieli ledwo chodzę boli mnie bardzo prawa strona bioder i prawa noga :( bylam u lekarza i podobno to ucisk na kręgosłup przez ciaze i tylo zgięcie macicy i nie ma na to lekarstwa tylko trzeba czekać jak macica wyjdzie do przodu to może będzie lepiej :\ a ja juz ledwo zyje :(
Ja mam w sumie już od dawna , a teraz się tylko zasilił bo musiałam lęki odstawić. Rwa kulszowa powrocil , siedzieć nie mogę więc albo leżę albo staram się być w ruchu. Masaż może dużo pomóc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry