reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Pochwalę się moimi nowymi zakupami
DSC01978.jpgDSC01977.jpgDSC01979.jpg

Przyszedł też komplet pościeli kołderka poszewka na poduszkę i ochraniacz a w gratisie dorzucili 4 prześcieradła i kocyk.
 
reklama
laseczki a mogłybyście napisać cos więcej o tych butelkach? my przez caly czas nastawiamy sie na aventa, a co was przekonało do zakupu akurat tych?
 
styna, ale super! Ja dziś oglądałam w sklepie butelki i ceny sprawdzałam, czy taniej na allegro i jeszcze takie ładne różowe były z kwiatkami :-).
No ja dla Matiego miałam avent i butelki i kubeczki a teraz chciałam odmiany, bo koleżanka mi tak zachwalała, bo jej nie chciała z aventowych pić, ale ostatecznej decyzji nie podjęłam, dlatego że na laktator nie mogę się zdecydować, bo wolę avent a butelki z TT, a nie wiem czy nie lepiej mieć w komplecie?
 
Bra ja się zdecydowałam na TT z tego względu że wielu znajomych sprawdziło mało które dziecko chciało z aventa pić ponoć smoczki z aventa są twardsze, a TT ma mięciutkie i kształtem są bardzo podobne do sutka więc dziecko nie czuje różnicy szczególnie jak piersią karmi się przez nakładki TT i wtedy spokojnie można odciągnąć pokarm i butelką karmić jak trzeba maleństwo z kimś zostawić.
Matusia uważam że z jednej firmy wygodniej bo wszystko do siebie pasuje.
 
Ostatnia edycja:
Styna super zestaw, ja zastanawiam się nad butelką medela ale cena trochę mnie odstrasza:tak:, mam odciągacz medela i chciałam do kąpletu.
 
Paula fajnie mieć komplet ale faktycznie ta butelka jest bardzo droga chociaż jak jakość dobra to przecież taka butla na długo starczy, no ale decyzja należy do ciebie.

Udało się wylicytowałam nowy laktator elektryczny TT z butelką pojemnikami na mleko i zakrętką na butelkę.
 
reklama
Do góry