reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Patrzcie co znalazłam.
Pij mleko, a będziesz kaleką - Joe Monster.org

No i sieczkę z mózgu mi zrobili tym artykułem. Moja ma skaze więc na razie i tak mleka krowiego nie pije ale póxniej zamierzałam jej wprowadzać produty mleczne. Artyuł jest mądrze napisany ale przecież wszystkie piłysmy mleko w dzieciństwie i zyjemy. Co sądzicie o tym??

Polka
- a wychodzisz z małą na długie spacery pomimo kataru>??? Czy tylko takie krótkie?? Ja właśnie się zastanwiam. Mi pediatra powiedziała żeby nie szaleć ze spacerami. :baffled::dry:
 
reklama
Dziubek, no nie ukrywam, że przez ostatni tydzień Zosia była w sumie całymi dniami na dworze:sorry2:, no to może trochę przegiełam, ale było bardzo ciepło, dziś to bym nie szalała, mało tego zaczęła mi pokasływać to panadol jej podałam o 13 kolejna dawka:blink:
 
No własnie u nas ładna pogoda i szkoda kisić się w domu. Najwyżej na jakieś krótsze spacerki będziemy wychodzić;-)
 
U nas prawie 30 stopni w słonku :-):-D ale różnica dla nas fajnie Zuza w krótkich spodenkach i krótkim rękawku , ale tutaj raczej wszyscy modla sie o deszcz jest tak sucho ze wszystko usycha nam tez by sie przydał bo chcemy w koncu sadzic ta trawe no i jak tak dalej pójdzie to ceny żywności beda astronomiczne a już sa nieciekawe

Dziubek ostatnio mam wrażenie że na wszystko coś wymyślą

Ja mimo ze Zuza wstałą póżno zapakowałam ja teraz samą do łóżeczka bo maruda straszna i o dziwo pomruczała i usnela teraz musze tak robic Ide na razie bo bałagan mi sie zrobił straszny no i obiad nie chce mi sie:zawstydzona/y:
 
100 lat Konradku

941b6431.jpg


 
Hej dziewczyny:-)

Konradku z okazji 1 urodzin najlepsze zyczenia !!!!
machaa123272210886_art.gif

Ja również składam najlepsze życzenia:-)

Ja tylko na chwile, zmęczona jestem, a mam jeszcze do odrobienia angielski:sorry2:. Tak, do odrobienia- w pracy wysłali mnie na kurs angielskiego, jest super, cos mi po mału w głowie świta z ogólniaka:-D:cool2:

Dziubek to fakt, mialaś pecha. My też mamy auto na innych blachach niż DW. A jak mieliśmy poprzednie, tez na innych niż tutejsze, to po pewnej nocy (na starym mieszkaniu) nie mieliśmy wycieraczek (jak reszta "przyjezdnych":wściekła/y:)

Spróbuje nadrobić zaległości na bb:cool2:
 
100 LAT DLA KONRADKA!!
p.s. Kwiateczku, mam nadzieję, że mi wybaczysz, że karteczka ode mnie dojdzie troszkę później. Noszę ją w torebce już dwa tygodnie, ale nigdy nie mam po drodze na pocztę :zawstydzona/y:
spoko,nic sie nie martw;-)

Patrzcie co znalazłam.
Pij mleko, a będziesz kaleką - Joe Monster.org

No i sieczkę z mózgu mi zrobili tym artykułem. Moja ma skaze więc na razie i tak mleka krowiego nie pije ale póxniej zamierzałam jej wprowadzać produty mleczne. Artyuł jest mądrze napisany ale przecież wszystkie piłysmy mleko w dzieciństwie i zyjemy. Co sądzicie o tym??
z tym mlekiem to juz kiedys czytalam no ale my tez pilysmy a ja w duzych ilosciach i nie lysieje:baffled::-D

Dziekujemy wszystkim za zyczenia:tak::tak::tak:pozniej wstawie fotki,jak Kondzio usnie:-)
 
ja rowniez dolaczam z mila checia do Waszego grona.
I zycze wszystkim mamusiom wiele pociechy z pociech.
Moj Yasinek urodzil sie 19.05.2008
mamy juz dwa zabki,stawiamy nieporadne pierwsze kroczki i rosnie jak na drozdzach....
 
reklama
Do góry