reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny wybaczcie, że Was zaniedbuje! Praca w połączeniu z dolegliwościami i opieką nad dzieckiem wykańcza mnie. Dziś wizyta u gin i mam nadzieję, że usłysze serduszko! Pozdrawiam

Trzymam kciuki za serduszko <3 daj znać jak będziesz po wizycie... Ja jutro idę po zwolnienie i z wynikami badań, ale usg mi pewnie robił nie będzie...
 
reklama
To przywitam sie również ja, jak dobrze pojdzie to tez bedzie maj rozwiazaniem:) bylam u lekarza 1,5 tyg temu i bylo tylko widac pecherzyk a w czwartek mam wizyte i zobacze co tam slychac i czy serduszko bije.Niestety zlapalo mnie mega przeziebienie w najmniej odpowiednim momencie:/ katar. I kaszel a lekow nie mozna wiec siedze od wczoraj w domu w lozku. Mamy juz synka, ktory skonczyl 4 latka 1 września. Poprzednia ciąża byla straszna i od samego poczatku przelezana:( ale dobrze ze wytrwalismy do konca dzieki wspanialemu lekarzowi. Jestem juz na duphastonie i dodatkowo musze pilnowac TSH aby nie skoczylo powyzej 2,5, bo niestety rok temu mialam wycietego guza tarczycy. Zycze wszystkim zafasolkowanym spokojnego okresu wyczekiwania:) i samych pieknych zdjec usg:)
 
To przywitam sie również ja, jak dobrze pojdzie to tez bedzie maj rozwiazaniem:) bylam u lekarza 1,5 tyg temu i bylo tylko widac pecherzyk a w czwartek mam wizyte i zobacze co tam slychac i czy serduszko bije.Niestety zlapalo mnie mega przeziebienie w najmniej odpowiednim momencie:/ katar. I kaszel a lekow nie mozna wiec siedze od wczoraj w domu w lozku. Mamy juz synka, ktory skonczyl 4 latka 1 września. Poprzednia ciąża byla straszna i od samego poczatku przelezana:( ale dobrze ze wytrwalismy do konca dzieki wspanialemu lekarzowi. Jestem juz na duphastonie i dodatkowo musze pilnowac TSH aby nie skoczylo powyzej 2,5, bo niestety rok temu mialam wycietego guza tarczycy. Zycze wszystkim zafasolkowanym spokojnego okresu wyczekiwania:) i samych pieknych zdjec usg:)

Witamy serdecznie :-) trzymam kciuki za serduszko i Twój szybki powrót do zdrowia... Też walczę z tarczyca, na razie wyniki ok, biorę letrox 50. Trzymaj się!
 
Powodzenia dla wszystkich wizytujących !!!

Naftanalek powodzenia :) I witam wszystkie nowe majóweczki:)

Ja nadal prosze o kciuki za betę ,którą odbieram o 13...jakoś się denerwuje. Nie mam takiej samej pewności jak z córeczką i tak jakoś...
 
nadzieja1984, ja również biorę Letrox 50 :)

naftalanek, witaj w Majówkach :) Ja na przeziębienie piłam syropek *spam* i na gardło tabletki do ssania *spam* gardło - wszystko naturalne własnie z myślą o kobietach w ciąży i karmiących. Mi dośc szybko pomogło.
 
Ania-aneczka trzymam kciuki, daj znać jak będą wyniki...

Kiuik czekam na wizytę u endo. Na razie tsh ponizej 1 więc spoko. Pewnie nam sie dawka zwiększy w późniejszym etapie ciąży...
 
nadzieja1984, ja zaczęłam brać, bo u mnie tsh było ostatnio 4,17 , wiec trochę za duzo jak na pierwszy trymestr ciąży
Kolejną wizytę u endo mam 9 października, dzień wcześniej usg tarczycy, no i trzeba bedzie któregoś dnia zrobić tsh ponownie, żeby sprawdzić czy ta dawka jest odpowiednia czy nie trzeba zwiększyć.
 
Witam Was wtorkowo
.jej ,ale mam dziś dzień do d..py:no:
Wkurzyłam sie rano w mojej przychodni u gina.Byłam zrobić badania ,bo na czwartek jestem umówiona do gina tam.Boże,ta położna jest jakaś opóźniona....masakra.Zapytałam ją dlaczego badania sa płatne ?(zapłaciłam 48.00zł)przecież kobiety w ciąży są objęte w NFZ za darmo mają(w poprzedniej ciąży 5lat temu nic nie płaciłam -tylko za grupę krwi) a ona z fochem i tak od niechcenia;bo my nie jesteśmy PZOZEem i wogóle Was ciężarnych jest za dużo i trzeba płacic.ZAmiast zachecić mnie jakoś do tej przychodni,sprawiła ,że chciałam wyjść i coś jej odpyszczyć na odchodne......ale gdzie pójdę?do następnego gina dobrego mam ok 30km i prywatnie tylko.
Potem jak mi troche przeszło mama moja zadzwoniła i tez dowaliła swoje 3 grosze ..:wściekła/y:masakra
Dziś mam wolne od pracy i zabieram sie za sprzatanie mieszkania,bo codzienna pracaostatnio +czterolatek +mąż który nie kładzie jak dziecko rzeczy na swoje miejsca =cały dzień doproadzania mieszkania do ładu i składu:-(
Jako,że pracuję w biedronce polecam pizzę i pierogi wszystkie są tańsze o 40% np. :tak:Pizza 2xGiusseppe 4 sery (chyba dobrze napisałam)koszt-5.39zł
 
Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć, jak zaszłam w ciążę, to dowiedziałam się, że TSH mam na poziomie 11.
Teraz od 3 tygodni biorę Euthyrox 75, ale gin mi powiedziała, żebym niedługo jeszcze raz sprawdziła TSH i mi prawdopodobnie podniesie dawkę... :cool:
 
reklama
Jak mija wam poranek? :)
Ja zajadam sie Skittlesami:-)

naftanalek witaj :) Widze, ze obie mamy synkow z wrzesnia 2009 :) Moj konczy 4 latka 21 :) Ja tez bylam przeziebiona kilka dni temu. Wygrzewaj sie pod kocem i pij herabte :)

ania-aneczka bedzie dobrze! Trzymam kciuki za bete i czekam na wiesci :)
 
Do góry