reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Wiecie ,mam jeszcze takie rozterki....nie wiem jak to będzie jak np.w czwartek okaże się ,że wszystko jest ok z ciążą i dostanę zaświadczenie (i niekoniecznie L4 od razu bo nie daje lekarz chyba,ze ciąża zagrożona )to mam dać tego dnia kierowniczce?masakra ,ale by z dupy strzelała.ZAstanawiałyscie sie czy nie napomknąc coś wcześniej.Czuję ,że zbierze mi sie za to ,że nie powiedziałam wcześniej ,raz że dźwigam ciężkie rzeczy,dwa,że brak z mojej strony zaufania do koleżanek kierowiniczek .trzy ,że mogłyby juz mysleś kogo sciągnąć bądż w najblizszym czasie zatrudnic na moje miejsce jak mnie nie będzie......ale z drugiej strony tez nie wiem czy tak by było gdybym cos napomknęła zanim dam zaswiadczenie,,,,...czy powiedzą nie masz papierkato nie mogę cie tak traktować jakbyś była w ciąży........itp...
nie wiem juz sama.wiem jedno bedzie to wielki stres dać zaświadczenie głównej kierowniczce....:szok:nie mam z nią dobrych stosunków.....ona zawsze coś dogaduje ,nie liczy sie z czyimś zdaniem,zawsze wie lepiej choc nie wie..........nie cierpię jej....pewnie będzie happy jak znikne z jej oczu
 
reklama
witam dziewczyny :)

ja dzisiaj od rana nie najlepiej sie czuje :/ tak jakby mnie przeziebienie bralo... moze macie jakies domowe metody na przeziebienie?

ania-aneczka moj synek jest z 3 maja :D wiec roznica nieduza a teraz bedziemy miec jeszcze mniejsza roznice ;)

ide dalej doczytywac :D


aaaa straciatella moja mama tez jest bardzo zazdrosna o wszystko :/ I bardzo placzliwa jak twoja tesciowa ;)
 
Sympatyczna trudno w tej kwestii doradzać, bo są różni pracodawcy, kierownicy... jeżeli faktycznie w pracy musisz podnosić ciężkie rzeczy, a nie dostaniesz L4 to może lepiej powiedzieć... chyba, że umiesz wymigać się jakoś od roboty :laugh2:
ja się cieszę, bo nie mam takich rozterek, powiedziałam wczoraj mojej dyrekcji, oczywiście stresowałam się, ale niepotrzebnie :)
 
Martynia. własnie trudno podiąć decyzję ,ale dzidziuś najważniejszy :p
Potem,jak sie juz to ma za soba to luzik,ale TO przed jest stresujace samo w sobie.

Marteczka jaw poprzedniej ciaży brałam na gardło tabletki do ssania HOMEOVOX super mi przechodziło kosztowały 13.15zł lekarz mi polecił bez recepty i w ciazy.
 
Mam pytanko do Mamuś które maja dzieci w wieku przedszkolnym...
--czy dziecko jest z Wami w domu lub czy będzie gdy bedziecie na L4 ,czy nadal bedziecie posyłac do przedszkola?

Mój synek chodzi do prywatnego przedszkola ze wzgladu na to ,że jest koło domu dosłownie i jest czynne od 6-18, czyli mozna sobie dopasować do pracy np.gdyby coś wypadło to synek ma opieke ,aż się po niego wróci. ...
Gdy będe na L4 to nie wiem czy płacić te 530 zł miesięcznie ,żeby chodził tam czy wypisać .Mąż mówi ,żeby chodził ,zawszeto kontakt z dziećmi będzie miał,coś nauczy,wycieczki,basen,taniec...itp..a ja bym miała te pół dnia dla siebie....nie wiem,co o tym myslicie ?co byście zrobiły?
 
Sympatyczna moja córeczka chodzi do żłobka i też w ramach oszczędności chętnie będę sama sie nia zajmować ale obawiam sie że w przyszłości znowu trudno będzie jej sie zaadaptować po tak długim pobycie o domu,będę o tym myśleć jak pójdę na zwolnienie czyli pewnie zimą,co do rozmowy z pracodawca-decyzja należy do Ciebie,ja teraz mam już ją za sobą co mnie bardzo cieszy
 
reklama
witam nowe mamusie :) gratulacje !

ante czy Twoja coreczka jest z 2 maja? ja mam synka z 3 maja :D jeden dzien roznicy ;) a teraz na kiedy masz termin?

co do lekow to tutaj raczej nie dostane polskich lekow, w polskim sklepie cos tam jest ale glownie najbardziej popularne leki raczej nie dla kobie w ciazy... a w aptece dadza mi paracetamol :D

lena pije herbatke z cytryna I sokiem z czarnej pozeczki (takim domowym), ale co do lezenia to nie ma szans przy moim lobuzie :( popoludniu jak moj wroci z pracy z sie poloze troche do wyrka I jak maly pojdzie na drzemke.
 
Do góry