reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluch w podróży

hmm nie pamiętam jaki to model hehe.jak wrócimy do domu z Olim to napisze bo nie mam zielonego pojęcia jaka to spacerówka.
My mamy zamiar kupić fotelik 9-36 bo na dluzej bedzie,ale właśnie Oli nie siedzi i lipa a za długo w tym foteliku to on już nie pojeździ
 
reklama
ajny wątek z tymi podróżami. co prawda do wakacji troszke czasu jeszcze ale ja mam lekkie obawy co do wyjazdu. W wakacje wybieramy się do mojej rodzinki w Krakowie mieszkam w Gdyni wiec to dosc dluga podroz. Jedziemy samochodem, nasza córcia będzie miałą wtedy 10mcy. Zastanawiam sie jak to zniesie i czy tak dlugie siedzenie w foteliku nie zaszkodzi? fakt ze mozna często robic przystanki ale mimo wszystko zapowiada sie dluga droga, martwie sie jak to zniesie czy ktoras z was juz podrozowala tak z dzieckiem samochodem ?
 
Mi ten wątek tez się podoba, już nawet nie chodzi o te wózki i foteliki, ale o wakacje :-)

My tez planujemy latem podróż samochodem, tylko my troszkę dłuższą, bo do Portugalii na jakieś 2- 3 tygodnie. Też się obawiam jak to będzie i też liczę na rady doświadczonych mam.

 
testy bezpieczeństwa fotelików:
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-18 kg :: sortowanie wg kryterium ocena

jak dziecko nie siedzi to nie ma co je ładowac do takiego fotelika, przemeczyc sie jeszcze pare tygodni, miesiecy i wtedy mozna kupic nowy. moja siostra wozial Kube w nosidelku do czasu jak mial prawie 11kg :) nogi mu wystawały oczywiscie :)
bardzo fajne sa tez foteliki roemer mniej znane niz maxi cosi ale jakosciowo super

eeh wyjazdy wakacyjne :) za oknem snieg i plucha, tez chcemy gdzies pojechac, myslelismy o Chorwacji ale musimy znalezc piszczysta plaze :) i raczej wrzesien jak Mała bedzie juz chodzila
 
My własnie mamy zamiar kupić fotelik samochodowy- na pewno wybierzemy w przedziale 9-18 i maxi cosi lub chicco.
 
a na co zwrócic uwagę przy wyborze ? bo już tyle ich widziałam że aż mi po nocach się śnią heheh co jest ważne w takim foteliku ?
 
My jeździliśmy bardzo dużo z Oskarem nawet po 10 godz. w samochodzie ale z nim nie było żadnych problemów jak tylko włączaliśmy silnik to od razu spał zostało mu to do dzisiaj wsiadając do samochodu zaraz pyta daleko jedziemy, jak odpowiedź brzmi TAK to od razu kima:tak::-D Z Kacprem będzie gorzej bo nie lubi jeździć zawsze mamy wspaniały koncert:laugh2:
 
reklama
My jechaliśmy z Julką nad morze ze śląska więc kawal drogi. Miala niepełne półtorej roku i zdecydowaliśmy sie na podróż nocą...mala całą noc pieknie spała
teraz tez chyba pojedziemy nad morze i tez tylko noc wchodzi w rachube:tak:
 
Do góry